2733
2734
به گفته دکتر پسرک من اگه اینا رو حذف کنید از برنامه غذاییتون کو.چولوتون دل درد نمیشه و نفخ نمیکنه:
شیر - کاکائو - بستنی - عسل - میگو - سوسیس کالباس- انواع سس - پیتزا- انواع نوشابه ونوشیدنی گاز دار- دلستر - کاهو - کلم - ترب - تربچه - سیر- چغندر - پیاز خام - فلفل سبز- نخود - لوبیا - عدس - لپه - ماش- باقلا- ذرت و بلال - هلو - زردآلو- هندوانه - کیوی- توت فرنگی- آناناس (کمپوتش هم نخورید)- بادام زمینی- بادام هندی- فندق
کله پاچه و جیگر نفخ نمیارن ولی سنگین هستند و شیر رو سنگین میکنن و باعث میشن بچه دل درد بگیره و شیر بالا بیاره ..
خوشبخت ترین مردم کسی است که به خوشبختی دیگران می اندیشد، ( زرتشت)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
عزیزم بعد از زایمان
من که این رو از خودم در نیوردم...بعدش اینا همچین هم مقوی نیستن ....شما میتونین بخورین ..من گفتم شاید این اطلاعات به درد یکی دیگه هم بخوره حالا مختارید...
خوشبخت ترین مردم کسی است که به خوشبختی دیگران می اندیشد، ( زرتشت)
اره بابا به این جیزها نیست
اطرافیان ما یه رزیم درست و درمون دارن که زن شیرده تا دو سه ماه اول نباید بخوره بجش دل درد میکیره
من اصلا رعایت نکردم
دوستم رعایت کرد بجش دایم نفخ داشت
به بجه هست بعضى بجه ها اینطور هستن که دل درد میکیرن البته تا سه ماه هست بعدش خوب میشن
** قبول سفارش بافت فانتـــــزی بچگانه**نمونه کارها را مقــایســـه کنید** آدرس سایت: http://www.barfbaf.ir/ أدرس کلوپ: http://old.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=18333
ماهدخت جون دکترت هم نفاخ ها هم حسایت زا ها رو گفته .واسه بعضی بچه ها که کولیک دارن یا حسایت خوبه اما بقیه نیازی نیت همه اینها رو حذف کنن .فقط.حبوبات سیر کلم ادویه نوشابه های گاز دار و زیاد خوردن غذاهای سنگین بچه رو اذیت می کنه که بهتره همه مامانها رعایت کنن و کمتر استفاده کنن.البته مامانهایی که بچه شیر می دن.به هر حال ممنون از اطلاع رسانیت