2737
2734

فردا امتحان دارم و هیچی نخوندم 

تازه میخوام شروع کنم 

تا دیروز حالم خوب نبود هم پِری بودم هم کرونا شدت گرفته بود ولی امروز بهترم میخوام بخونم 

امتحان خیلی مهمیه 

یکی 56 ص و یکی هم 192 ص هسش 

چطوری بخونم که تمومشون کنم؟ 

مطالب از نظر سختی یکی نسبتا سخته (56)و اون یکی هم آسونه تقریبا 

نظر بدین پلیز 

شب هم حاضرم بیدار بمونم و بخونم 😬

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هرجور حساب کردم نمیشه کلشو تا فردا خوند

حذف کن یه جاهایی رو

خیلیا فراموش کردن ولی دل من هنوزم توی این گوشه از تاریخ گیر کرده...                                                          آبادان - خیابان امیری                                              ۱۴۰۱/۳/۲ - ۱۲:۳۰
2731

میخواستم بگم چیکار کنی ولی چون گفتی زیر۲۰ نطر ندن نمیگم😐چه ربطی به سن داره مگه میخوای شوهر کنی درسه دیگه😐

واسه حاجت دلیم یه صلوات بفرستین ممنونتون میشم💕     بزارشاعرشم شعرتو بنویسم⚘  هرجاهم میرم بازم بر به تو میگردم🥺                              نزاشتی هیچ موقع پر شم از تنفر فقط تو یه کاری کردی که زندگیم ورق خورد🌻

پی دی آفش رو داری

خوب خوب باید به اطلاع همگی برسونم این کاربری دست دو نفره یکی ک من باشم عزیزدلتون😎 یکی ام خواهرم ک به علت تعلیق شدن های فراوان و نداشتن شماره کاربری با من شریک شده 
2738

روخوانی کن همشو 

یه کاغذ بردار بنویس فلان مطلب تو فلان صفحه 

اینطوری موقع امتحان دقیقا همون صفحه رو باز می‌کنی جواب مینویسی

خوب خوب باید به اطلاع همگی برسونم این کاربری دست دو نفره یکی ک من باشم عزیزدلتون😎 یکی ام خواهرم ک به علت تعلیق شدن های فراوان و نداشتن شماره کاربری با من شریک شده 

کتاب یا جزوه رو به بخش بخش کن و با خودت قرار بذار که مثلا هر n صفحه رو توی m دقیقه بخونی.

نوشتن روی کاغذ هم به حک‌شدن مطلب توی ذهن کمک می‌کنه اما زمان‌گیره و باید اولویت‌بندی کنی.

قسمت‌های مهم‌تر رو اول بخون و روشون مکث بیش‌تری کن و بهشون زمان بیش‌تری اختصاص بده...

موفق باشی :)

میخواستم بگم چیکار کنی ولی چون گفتی زیر۲۰ نطر ندن نمیگم😐چه ربطی به سن داره مگه میخوای شوهر کنی درسه ...

خوب  آخه فقط دانشجو ها میدونن و درک میکنن این حجم از درسو چی کارش باید کرد 

حالا تو بوگو اشکال نداره 😬😂

جزوه رو دارم یکیش pdf هسش که pdf خوان نمیخونتش 😐

پس یه برنامه دیگه دانلود کن شاید برنامه خراب شده 

ببین پی دی آف قابل سرچ هستش یانه اگه قابل سرچ بود اصلا نخون اونو. تو امتحان سرچ کن

خوب  آخه فقط دانشجو ها میدونن و درک میکنن این حجم از درسو چی کارش باید کرد  حالا تو بوگو ...

منم دانشجو هستم خب😅

باید تاکی تموم کنی؟

واسه حاجت دلیم یه صلوات بفرستین ممنونتون میشم💕     بزارشاعرشم شعرتو بنویسم⚘  هرجاهم میرم بازم بر به تو میگردم🥺                              نزاشتی هیچ موقع پر شم از تنفر فقط تو یه کاری کردی که زندگیم ورق خورد🌻
2706