2737
2739
چرا همه راهکارها به تقلب برمی‌گرده 🙁 فکر کنم پیشنهاد من زیادی سالم بود 😐🚶🏻‍♀️

خییییلی

خوب خوب باید به اطلاع همگی برسونم این کاربری دست دو نفره یکی ک من باشم عزیزدلتون😎 یکی ام خواهرم ک به علت تعلیق شدن های فراوان و نداشتن شماره کاربری با من شریک شده 
وا! مجازیه امتحانم  چقدم امیدواری میدی 😐

حقیقتو گفتم.عزیزم ترجیح میدی دروغ بشنوی؟

اگه مجازیه که تیترا رو نگاه کن و یادداشت کن که هر موضوع توی چه صفحه ای هست.یا اینکه میتونی با دوستات تقسیم کنی.هرکدومتون یه بخشو بردارید.

خیلیا فراموش کردن ولی دل من هنوزم توی این گوشه از تاریخ گیر کرده...                                                          آبادان - خیابان امیری                                              ۱۴۰۱/۳/۲ - ۱۲:۳۰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا همه راهکارها به تقلب برمی‌گرده 🙁 فکر کنم پیشنهاد من زیادی سالم بود 😐🚶🏻‍♀️

سالمی رو بیخیال 

چون کتاب باز هسش استاد سوال نجومی میاره من مجبورم مطلب رو بفهمم 

به نظرت چن ساعت طول میکشه بخونم تموم کنم؟ 

اون 197 ص همش خوندنیه و تقریبا راحته 

این 56 صفحه هم کمابیش سخته 

حالا چن ساعته تموم میشه؟ 

اخ دیدم زدی فردا😅

واسه حاجت دلیم یه صلوات بفرستین ممنونتون میشم💕     بزارشاعرشم شعرتو بنویسم⚘  هرجاهم میرم بازم بر به تو میگردم🥺                              نزاشتی هیچ موقع پر شم از تنفر فقط تو یه کاری کردی که زندگیم ورق خورد🌻
2742
منم دانشجو هستم خب😅 باید تاکی تموم کنی؟

جدی؟ چه خوب موفق باشی انشالا 

از الان تا 8 مهلت دارم باز یه از 10 تا 1 ینی 3 ساعت هم فردا(کلا از الان تا ساعت 1 ظهر فردا فقط تایم 8 تا 10 صبح رو نمیتونم بخونم یه کاری دارم که باید انجام شه) 

حقیقتو گفتم.عزیزم ترجیح میدی دروغ بشنوی؟ اگه مجازیه که تیترا رو نگاه کن و یادداشت کن که هر موضوع تو ...

نه  خوب 

تو همین تایم خیلی از دوستام میگفتن ما میخوندیم وقت هم میاوردیم 

سالمی رو بیخیال  چون کتاب باز هسش استاد سوال نجومی میاره من مجبورم مطلب رو بفهمم  به نظر ...

فکر کنم باید یه ذره از شبم بیدار بمونی 😀 ولی از اون جا که تجربه دارم، مطمئنم تموم شه.

مفهومی‌ها رو اول بخون... اگه قراره از روی کتاب و جزوه هم جواب بدی، کارت راحت‌تره، و

می‌تونی خیلی روی اون بخش‌ها وقت نذاری، همین‌که بدونی موضوع چیه و چی کجاست،

کافیه.

ببین بهتره از جزوه ای که اسون تره شروع کنی که حدود ۱۹۰ صفحه هست چون اینطوری حدایل اضطراب نمیگیری که هنوز نصف جزوه رو هم نخوندی.بلد که اونو تموم کردی برو سراغ جزوه ی بعدی.روشش هم من اینطوری میخونم :

سر تیتر هارو در نظر داشته باش و از هر پاراگراف یه قسمتی که خیلی مهم و نمره اوره رو هایلایت کن و حفظ کن مابقی رو میتونی نخونیشون.

بعد در آخر سعی کن از هر تیتر لیست تهیه کنی و بتونی اون تیتر هارو برای خودت توضیح بدی

واسه حاجت دلیم یه صلوات بفرستین ممنونتون میشم💕     بزارشاعرشم شعرتو بنویسم⚘  هرجاهم میرم بازم بر به تو میگردم🥺                              نزاشتی هیچ موقع پر شم از تنفر فقط تو یه کاری کردی که زندگیم ورق خورد🌻
2738
فکر کنم باید یه ذره از شبم بیدار بمونی 😀 ولی از اون جا که تجربه دارم، مطمئنم تموم شه. مفهومی‌ها رو ...

اوهوم خودمم فک کنم تموم میکنم 

شب رو بیدارم فردا هم 3 ساعت اضافه دارم 

جزوه رو بله دارم میشه هم نگاه کرد تو گوشیمه که دارم میخونم 

مرسی نظرت و راهکارت عالی بود منوووون

دعا کن برام با نمره های خوب پاس شم 😁مررسی

جدی؟ چه خوب موفق باشی انشالا  از الان تا 8 مهلت دارم باز یه از 10 تا 1 ینی 3 ساعت هم فردا(کلا ...

از الان اگه شروع کنی بااین روشی که گفتم تا ۸ جزوه ی اول رو میتونی ببندی.بعد برو سراع جزوه ی دوم.صبح رو هم بزار واسه جمع بندی که توی اون سه ساعت سر تیتر هارو یه دور برای خودت توضیح بده

ببین بهتره از جزوه ای که اسون تره شروع کنی که حدود ۱۹۰ صفحه هست چون اینطوری حدایل اضطراب نمیگیری که ...

مرررسی 

دعا کن پاسشون کنم با نمره ی خوب 

امشب رو بیدار میمونم میخونم تا فردا ظهر 

مرسی 

اوهوم خودمم فک کنم تموم میکنم  شب رو بیدارم فردا هم 3 ساعت اضافه دارم  جزوه رو بله دارم ...

خواهش می‌کنم :)

تمام شب رو بیدار نمون چون بازدهی‌ت پایین میاد و ممکنه زیان خستگی‌ت از سود خوندن‌ت بیش‌تر باشه.

چندساعت بخواب حتما.

ایشالله امتحان‌تم عالی می‌شه ؛)

مرررسی  دعا کن پاسشون کنم با نمره ی خوب  امشب رو بیدار میمونم میخونم تا فردا ظهر  ...

انشالله عزیزم نگران نباش اینم بالاخره میگذره🥰💕