2737
2739
عنوان

حسودی(تورو خدا برای ما هم دعا کنید)

622 بازدید | 16 پست
مامانا خوش به حالتون من حسود نیستم ولی خیلی بهتون حسودیم میشه توورو خدا مارو هم که تو انتظاریم دعا کنید وقتی به بجتون شیر میدید وقتی نماز میخونید وقتی بجتون تو دلتون تکون میخوره مارو هم دعا کنید دلم شکسته خیلی کنترل اشکامو ندارم فقط دعا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مرسی بچه ها من همیشه از وقتی مجرد بودم احساس میکردم خانمهای حامله معصومن الا ن هم این حسو دارم و بهش ایمان دارم و خدا روی مادرایی که سینه های پر شیر دارند رو زمین نمیندازه خدا خیرتون بده
انشالله به زودی یه نی نی سالم میاد بغلت.
ولی استرس هورمون ها رو بهم میزنه و بارداری سخت تر میشه. تا اونجا که ممکنه کمتر بهش فکر کن
ای قوم به حج رفته کجائید کجائید....معشوق همینجاست بیائید بیائید معشوق تو همسایه و دیوار به دیوار ...در بادیه سرگشته شما در چه هوائید
2738
ایشالا خدا به هر کی که میخواد نینی بده
[smiley]s/sm_29.gif[/smiley][smiley]s/sm_57.gif[/smiley] دخــــمل نــــاز مــــن 25 آبــــان 92 اومــــده بغــــل مــامــانش [smiley]s/sm_29.gif[/smiley][smiley]s/sm_57.gif[/smiley] [smiley]s/sm_29.gif[/smiley]
نمیدونممممم چند وقته منتظری و مشکلت تا چه حد حاده

من 8 سال و خورده ای منتظر بچه بودم تا خدا خواستو این ماه با میکرو مامان شدم از ته دل برات دعا میکنم خدا به زودی

دلت رو شاد کنه

ولی بدون تا خدا نخواد هیچ اتفاقی نمی افته توکل داشته باش
2706