2733
2734

سلام بچها من ی ماه اقدام کردم برای بارداری چندروز پیش بیبی چک زدم هاله انداخت بعد بیبی چک بامارک دیگه زدم هاله ننداخت الان ی هفتس سردرد و ترشحات ابکی دارم کمردردم دارم نمیدونم کسی مثل من بوده کمکم کنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بیبی چک مدیکور بزن

تو کتاب کیمیاگر بطورِ یقین نوشته:«آنچه قسمتِ  توست، از کنارت نخواهد گذشت. »واسه چیزی که از دست رفته غصه نخورید، یا برمیگرده یا اگه نمیرفت فقط باعث آسیب رسیدن بهتون میشد...! 🌱�         میشه واسه مشکلم یه صلوات بفرستید🥺🥰
2742
نمیدونم با مارکی که هاله انداخت بزنم یا ی مارک دیگه

با بهترین مارک سوال کن از درو خانه بزن من 12روز از اولین نزدیکیم گذشته بود زدم یه هاله کم رنگ انداخت بعد دوروز پررنگ شد،یعنی هنوز چند روز به تاریخ پریودم مونده بود زدم 

من آمپول آزاد سازی زدم بعد 12َساعت بعد 24یعد و36ساعت بعد نزدیکی داشتم، قرار بود روز بعد نزدیکی کنم ولی دیدم دهانه رحمم خشکه و ترحشاحتم سفت شده بود وکم دیگه نزدیکی نکردم این وضیعت ادامه داشت تا بعد یه هفته دیدم سینه هام درد دارن مثل پریودی و واژنم خشک خشک شده تست زدم مثبت شد

2738