2733
2734
واقعا راست میگی من هم دنبال یه جراح مغز و اعصاب می گردم واقعا کارش خوب باشه چون عمویی من هم تومور مغ ...

منم دکتر ارتیاعی رو میشناسم واقعا دکتر خوبیه - خاله من پارکینسون داشت و خیلی وقت بود که این مریضی رو داشت بعد کلی پرس و جو رفت پیش دکتر ارتیاعی و درمان شد خداروشکر 

سلام من مدتی بود که درد گردن وکتف و دست درد داشتم. دیسک گردن هم دارم ... وقتی عصبی میشم درد بدی تو شانه ها ایجاد میشه و سردردهای بدی میگرم. چندین دکتر مغز واعساب رفتم .فایده نداشت تا اینکه به تجویز یکی از پزشکها ،پیش فیزیو تراپی رفتم و واقعا برام درمانهای جالب انجام داد. واقعا سلامتی خودم رو مدیون ایشون هستم . با تمام وجود انرژی میدادن و خیلی دلسوز و مهربان هستن. خدا خیرشون بده . واقعا راضیم ازشون عالیییییییی . شمارشون رو میزارم براتون . فیزیو تراپی دکتر سعید مزین.  ‏‪09198049060‬‏ در ضمن از شهرستان هم بیمار زیاد میاد براشون و خیلی قیمتهاشون مناسبه. عالیییییییی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام من مدتی بود که درد گردن وکتف و دست درد داشتم. دیسک گردن هم دارم ... وقتی عصبی میشم درد بدی تو شانه ها ایجاد میشه و سردردهای بدی میگرم. چندین دکتر مغز واعساب رفتم .فایده نداشت تا اینکه به تجویز یکی از پزشکها ،پیش فیزیو تراپی رفتم و واقعا برام درمانهای جالب انجام داد. واقعا سلامتی خودم رو مدیون ایشون هستم . با تمام وجود انرژی میدادن و خیلی دلسوز و مهربان هستن. خدا خیرشون بده . واقعا راضیم ازشون عالیییییییی . شمارشون رو میزارم براتون . فیزیو تراپی دکتر سعید مزین.  ‏‪09198049060‬‏ در ضمن از شهرستان هم بیمار زیاد میاد براشون و خیلی قیمتهاشون مناسبه. عالیییییییی

2731

یکی از جراحای مغز و اعصاب خوبی که من شناختم تا حالا دکتر محمودرضا عباس زاده ست. کلی تجربه عمل موفق دارن.

مطبشون تو قزوینه اما ی روزاییم میان کلینیک تخصصی بیمارستان عرفان نیایش تو سعادت آباد فک کنم.

من این تایپ رو نگه میدارم هر کدوم که دکتری میشناسید یا پیدا کردید بیاید بگید فرقی نمیکنه کجا باشه مم ...

سلام من بعد ۶ سال تاپیکت رو خونم و واقعا ناراحت شدم 

الان حال همسرت چطوره عمل شد ؟ 

من دکتر علی نعیم و دکتر شیرانی رو بهت با التماد معرفی میکنم .ولی امیدوارم الان دیگ نیازی نداشته باشی 

واقعا راست میگی من هم دنبال یه جراح مغز و اعصاب می گردم واقعا کارش خوب باشه چون عمویی من هم تومور مغ ...

کار دکتر علی نعیم واقعا حرف نداره 

جدا از این ها خیلی انسان شرافتمندی هستن 

واقعا مارو اول خدا بعد دکتر نعیم از یه خطر جدی نجات دادن بدون هیچ چشم داشتی 

یک انسان به تمام معنان 

2738

مادربزرگ من براي تزريق سيمان توي مهره هاي كمر رفت بيمارستان محب كوثر، دكتر باباشاهي، 

در حين عمل جراحي از تخت افتاد! اول وقتي فهميديم باورمون نميشد!! اما در حين عمل تزريق سيمان كادر جراحي از اتاق ميرن بيرون چون راديواكتيوه... 

خلاصه مادربزرگم با اينكه فقط مهره كمرش شكسته بود بخاطر سقوط در حين عمل فوت شد

و دكتر باباشاهي هيچ مسئوليتي نپذيرفتن.... 

برامون قابل تحمل نيست كه هيچ اهميتي نداشت مرگش😭😭 خواهش ميكنم دكتر علي باباشاهي رو به كسي پيشنهاد نديد😭😭😭😭😭

شماهایی که میایین تبلیغ می کنید اگه یه نفر فقط یه نفر با طناب شما بیفته تو چاه، تا عمر دارید و بعدش تو اون دنیا(البته اگه اعتقاد دارید) باید پاسخ بدید . خیلی ادم باید پست باشه که اینطوری از درماندگی دیگران سواستفاده کنه.

اومدیم از نظرهای دیگران دکتر خوب پیدا کنیم همش به تبلیغ میرسیم.خدا جوابتونو بده فقط 

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  
2706