2737
2734
سلام چند هفته پیش روز چهارشنبه شوهرم زنگ‌زد گفت بریم مشهد منم گفتم باشه بعدش مادر شوهرمم گفت منم باهاتون میام و خواهر شوهرم و بچش هم اومدند رفتیم مشهد و جای شما خالی چه زیارت خوبی بود حرم هم خلوت بود و خیلی زیارتش چسبید بهمون روز شنبه صبح رفتیم حرم و راه افتادیم سمت شهرمون تو تربت نهار خوردیم و دوباره به مسیر ادامه دادیم ،تقریبا یک ساعتی بود که برسیم داشتیم میگفتیم و میخندیدیم که هوا هم بارونی بود و کنار جاده فاقد شونه خاکی بود که یک هو لاستیک ماشین افتاد تو گودی کنار جاده و ماشین شروع کرد به ملق زدن
من باردار نیستم این تیگر داره روزهای انتظار من رو نشون میده چون دارم درمان گیاهی میکنم به امید خدا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب !
🌹⚘ الله لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»
2731
من و خواهر شوهرم سالم بودیم وای مادر شوهرم و بچه از ماشین پرت شدند و مادر شوهرم خونریزی مغزی کرد و مرد البته بعد از دو ساعت قبلش قشنگ داشت باهام حرف میزد و بچه هم جمجمه اش شکست و عملش کردند و رفت به کما و شوهر منم چون کمر بند براش عمل نکرده بود متاسفانه با شدت میخوره به فرمون و بعد که سرش میخوره به این بالشتکا و چون قدشم بلند بوده مهره ۶ گردنش میشکنه
من باردار نیستم این تیگر داره روزهای انتظار من رو نشون میده چون دارم درمان گیاهی میکنم به امید خدا
اخ اخ اخ چقدر بد مادرشوهرت مرد!!!
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
متاسفانه آمبولانس بعد ۴۰ دقیقه تاخیر میاد و ۴۵ دقیقه هم زمان میبره تا برسیم بیمارستان وقتی رسیدیم بعد مدتی مادر شوهرم فوت کردند
2738
واقعا زن خوب و مهربونی بود من رو از دختراشم بیشتر دوست داشت من ۶ ساله متاسفانه بچه دار نمیشم بیچاره همش آرزوش بود بچه ما رو ببینه
بچه بعد عمل دکتر گفت تمومه و به صبح نمیرسه ولی خدا رو شکر بچه به طور معجزه آسایی بعد چند روز از کما بیرون اومد و اولین حرفی هم که زد بود به پرستار گفته بود من تو حرم گم شدم منو ببرید در بابللجواد که با دایی و اینا اونجا قرار دارم
که زنده بودن بچه رو همه یک معجزه میدونیم که به عینه دیدیم
2706