2737
2739

سرما خوردم بدن درد دارم دیشب میگم پاشو جورابتو خودت بشور من حالم خوب نیست بعدش خب تلویزیون داشت برنامه خنده دار میدید خندیدم برگشته غر میزنه بلدی بخندی جوراب منو نمیتونی بشوری بدم میاد تا یه ذره هم حرفمون میشه بحث پول دادن و میکشه وسط که بهت پول میدم و حالا پول دادنش فقط واس خرجیه خونس 

هر دومون همو درک میکنیم

میخواهم بیشتر کتاب بخوانم📚 اگر کتابی رو مشناسین که مفید بوده رو بهم معرفی کنید🙏برای رسیدن به هدفام تلاش کنم.💪 دعا کنیم برای همو آرزوهای خوبو امید داشته باشیم به امروز.. به فردا؛بهفردا ها.

جوراب شستن که کلاً وظیفه خود مرد هست

اگه همه راههارو رفتی و از شپش خلاص نشدی بیا تو پیج من یه محصولی دارم آب رو آتیش.قطره کیمیا دیگه معرف حضور خیلیا هست و ازش نتیجه گرفتن....آیدی پیجم در اینستاگرام :   yas_beauty.99

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من سرماخوردم شددددید شوهرم سه بار منور برده واسم سرم وصل کرده و کلی سوپ و آش و غذا ودارو بهم داد تا خوب شدم البته منم ازش مواظبت میکردم باید درک کنیم نمیشه که 

پرورده کوردم ایلام خاکمه❤
2740
واااا مگه جوراب شوهرت تو میشوریییی؟ جوراب خودشه چرا اصلا بهش میگی بشوره یا نشوره...

یه کاری بکنه میگه مرد مگه توخونه کار میکنه تو شخصیت منو زیر سوال میبری 

منم همینه...شوهرم...مریص شدم بزور میگفت ماشو شام بیار....منم سرش داد زدم......ساکت شد...فحشم داد رفت ..😐

بعدم اون مریض شد هیچی براش دزست نکردم مثل خودش رفتار کردم زودم خوب شد😐😂

بعد رفتنت دلت آرام میماند ایا ؟🙂
اسی بد تربیت کردی شوهر من روزای مریضی به دادم میرسه غیر مریضی دست به سیا سفید نمیزنع

بد تربیت شده کلا چیکارش کنم فکر میکنه مردونگی به اینه که توخونه کاری نکنه اگه هم یه چیزی بخام انجام بده اینقد غر میزنه که به دعوا ختم میشه

بد تربیت شده کلا چیکارش کنم فکر میکنه مردونگی به اینه که توخونه کاری نکنه اگه هم یه چیزی بخام انجام ...

تو فامیل و اقوام مردی دارین تو خونه داری کمک کنه دو سه بار رفت و آمد کنین ببینه