2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یکی مزاحم بشه ببینه منم جلوشو میگیرم دعوا نکنه

یکی از مهم ترین عواملی که موجب افسردگی میشود گوش کردن به یک ندای درونی است ! ندای درونیِ انتقادگر که همیشه از شما یک بازنده میسازد
2731

سر آرایشم و موهام غیرتی میشد چندبار باهاش منطقی حرف زدم که این حرکت ها خوب نیس، عین پیرمردای 80 ساله حرف میزد الان باز یکم بهتره گیر نمیده، متنفرم از غیرت و تعصب و اینجور مزخرفات احمقانه

ینی چی غیرتی ؟سر هیچی .

مگ من بچه هستم یا ناقص العقل هستم یا برده هستم که ایشون برام تعیین کنه کاری و اگ‌ انجام بدم رگ گردنش بالا بزنه .

خودم تشخیص میدم چه کاری خوبه چه کاری بده .

اولش یه خواننده خاموش بودم😎ولنتاین97عضو شدم با کاربری 🍁خزان🍁21مهر 99سوپرایز شدم و تعلیق شدم یهووویی🧐😟خلاصه که یه تعلیقی ام به دلایلی نامعلوم😶🤐🤫
2740

از وقتی که اون اتفاق برای خانم اهوازی افتاد ....و اتفاق های قبلش ....فهمیدم کلمه غیرت و تعصب و ناموس و ....جز اینک باعث مرگ و اتفاق های بد برای زن بشه هیچ اثر مثبتی ندارع .یا دعوا و داد و بیداده و‌ قهر نتیجش یا مرگ های فجیع ....مگ آقایون برای هر کاری میگن خانومم غیرتی نشه ....آدم عاقل و بالغ خودش قدرت اختیار و انتخاب دارع .و آدما از قبل ازدواج حرف میزنن از خودشون میگن و انتخاب میکنن همو دیگ‌ سخت گیری بعد ازدواج ینی چی.

اولش یه خواننده خاموش بودم😎ولنتاین97عضو شدم با کاربری 🍁خزان🍁21مهر 99سوپرایز شدم و تعلیق شدم یهووویی🧐😟خلاصه که یه تعلیقی ام به دلایلی نامعلوم😶🤐🤫
2706