2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چون بعضی از مردا خیلی ماشین دوستن گفتم وگرنه که همون پیراهن کفش کمربند و  خلاصه هر چی که لازم د ...

مرسی عزیزم 

مگر میشود زندگی مرا به هم ریخته آفریده باشد؟ خدای دانه های انار ✨🦋🦄
2740

خرید برای مردا جز سخت ترین کارای دنیاست از نظر من 

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        

من که کوفتم برای نامزدم نمیخرم دیگه،یکساله نامزدشم برای سالگرد نامزدیمون براش ست کمربند خریدم،یبارم دور بود براش نت خریدم واسش،هنوز یه شارژم واسم نخریده😐😐😐امروز یه کلیپ واسم فرستاد فقط ،صدام درنیومد ولی خیلی ناراحتم،خب منم دلم کادو میخواد😒میلیون میلیون واسه داداشاش و خواهراش میخره واسه منم همش میگه یه چیز خوشگلی میخوااام بخرم راستییی ، یکساله نخریده😐

آرههه نه لاک میخوان نه گوشواره نه شال نه رژ ...😂😂😂

احسنت😂👌

خانما لوازم جانبی زیاد دارن. 

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا