2737
2734
عنوان

اولین خرید ماشین

826 بازدید | 35 پست

شما بین ام وی ام 110 یا پراید 111 کدوم انتخاب میکنین؟به مقدار. پول من فقط اینا میرسه اونم مدلهای پایین .حالا کسی هست ام وی ام داشته باشه آخه میگن خیلی ماشین بدیه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پراید  ام وی ام اصلا نمیشه تو جاده روندش پرواز میکنه باز پراید شرف داره

امضاتون رو من با چشم خودم دیدم هزار بار و هر بار هم بر خلاف میلم با پول حق منو گرفتن ازم

من خیلی خوبم😇 حق با منه، با منم بحث نکن😈🤫😆
2728

دقیقا چند ماه پیش هم من همین مشکل رو داشتم چهل میلیون پس انداز داشتم مونده بودم ام وی ام بخرم یا پراید 

بعد از کلی تحقیق پی بردم که ام وی ام خرج خیلی بالایی داره قطعاتش گیر نمیاد و زود به زود خراب میشه ولی ماشین خیلی خوش دستی هست برای خانم ها ولی مسافرت نمی‌کشه باهاش بری  شاید هم صاحب اول و آخرش خودت باشی 

ولی پراید  خوش فروش هست قطعات ارزون هست و همه جا پیدا میشه برای مسافرت خوبه و بهتر هست 

خودم الان پراید مدل هشتاد و دو گرفتم ولی هم تمیز هست هم موتوری اش خیلی عالی هست بهش میخوره مدل سال نود باشه

نصف زندگیم صرف این شد به آدمهای مهم زندگیم بفهمونم باباااااا من دشمنت نیستم با من نجنگ ..... دلم میخواد سی کیلو کم کنم واسم صلوات بفرستید تا بتونم ......هرکس امضامو بخونه صلوات نفرسته تا فردا یک کیلو چربی اضافه می‌کنه از من به شما نصیحت 😁😁😁😁
بهتر نیست موتورش توان نداره. دستیش هم کار نمیکنه فقط اتاقش قشنگه

نه بحث موتور دارم البته هر دو ماشینهای بی کیفیت و از رده خارجی هستند ولی به نسبت کیفیت قطعات  ام وی ام بالاتره

اسمم محمد  ۳۸ سالمه-شرکت ساختمان سازی دارم در بازار بورس و طلا هم هستم
2738
نه بحث موتور دارم البته هر دو ماشینهای بی کیفیت و از رده خارجی هستند ولی به نسبت کیفیت قطعات  ا ...

والا یکی از اقوام داشت از سربالایی بالا نمیرفت باید پیاده میشدیم😒 باز پراید میتونه بدون کمک طی کنه مسافتو

والا یکی از اقوام داشت از سربالایی بالا نمیرفت باید پیاده میشدیم😒 باز پراید میتونه بدون کمک طی کنه ...

والا من  با سمند و دنا هم نمیتونم از سربالایی بالا برم  

دیگه بی انصافیه! دنا که خوبه. من میپسندم 

ماشینهای ایرانی هیچ فرقی با هم ندارند حالا دیگه بستگی به بودجه و سلیقه و اجبار مردم میخرند

ماشینهای ایرانی هیچ فرقی با هم ندارند حالا دیگه بستگی به بودجه و سلیقه و اجبار مردم میخرند

نه دنا خوبه از بقیه .

به غیر دنا من تندر 90 رو هم میپسندم

والا اگر اجبار باشه بله ولی دنا هم مفت گرونه

اجباره دیگه برادر من...

ماشین خارجی الان روغن موتورش 500 تومنه.بنده بی ام و داشتم دو سال پیش 1.200 خریده بودم جوان بودم و کله ام باد داشت...

دادم تعویض روغنی روغن ارزون ریخت موتورش پوکید

400 میلیون خرج کردم امسال موتورش روو ماست مالی کردیم و 1 میلیارد فروختم.

یعنی من 600 میلیون ضرر کردم بماند که 1.200 دو سال پیش با امسال خیلی فرق میکنه.

عرضم اینجاست که حتی روغن و بیمه و مالیات ماشین خارجی گلوی آدمو فشار میده و از پسش تو ایران نمیشه براومد

الان هم یه پژو 206 دارم راضیم حداقل موتورش با یه روغن غش نمیکنه😅

2706