2733
2734
عنوان

زایمان طبیعی یا سزارین؟ توروخدا اگه تجربه دارین بگین مامانا

| مشاهده متن کامل بحث + 1959 بازدید | 169 پست
راضی بود چیزی حس نکرد؟ عوارض نداشت؟

واژنش باز نمیشد خوب..ولی در کل راحت بود

با افتخار ماما هستم🥰...لطفا برای مشاوره مجانی تقاضا ندید...مشاوره مجانی نمیدم... و اسنپ دکتر مجانی هم نیستم😐 دست بکن تو جیبت زنگ بزن اسنپ دکتر..🙂
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من تاحالا نزائیدم ولی ترجیح میدم طبیعی باشه یه درد زیادیو بکشم بعدش دیگه راحت شم کمتر اذیت بشم

اره منم دقیقا به همین فک میکنم. انقد شنیدم میگن سزارین بعد عمل دردش زیاده

خدایا شکرت منم مامان شدم♥️🧡🌹 میدانم که مرا هم میبینی خدای مهربانم.....

من طبیعی  بودم  دو تا زایمان سومی هم دعا میکنم طبیعی  باشه فقط چند دقیقه  درد شدید داری اونم وقتی که وارد کانال زایمان میشه و سختیش اون چند دقیقه هست که میخواد بیاد بیرون اونم باید زور بدی بعدش دیگه اونقدر حالت خوبه یادت میره بعدش فقط اومدی خونه باید بخیه هات رو شست وشو بدی و خشک نگه داری 

من از اتاق عمل میترسم به همین دلیل به سزارین حتی فکر نکردم 

خدایا مراقب عزیزانم باش❤
2731
یعنی با روش اپیدورال؟ چطور بود راضی بود؟

خوب بود..مامایی که زایمانش کرد خیلی حرفه ای بود..

با افتخار ماما هستم🥰...لطفا برای مشاوره مجانی تقاضا ندید...مشاوره مجانی نمیدم... و اسنپ دکتر مجانی هم نیستم😐 دست بکن تو جیبت زنگ بزن اسنپ دکتر..🙂
من که هنوز اولای بارداریم  سزارین انتخابمه مامان من یه طبیعی داشته دو تا سز همیشه میگه سزارین ...

میدونی همه میگن سزارین بعدش درد داری تا یه هفته ده روز اما طبیعی همون یه روزو فقط درد میکشی‌ اما خب تو طبیعی هم پاره میشه آدم!!!😑😑

2740
میدونی همه میگن سزارین بعدش درد داری تا یه هفته ده روز اما طبیعی همون یه روزو فقط درد میکشی‌ اما خب ...

تا جایی که میدونم درد سزارین زیاد نیست 

مامانم میگه ۱۰ روز هی دردش اروم میشد دوباره تیر میکشید 

من ترجیح میدم چند روز کم کم درد بکشم تا یهو 

چه خوب ک دس خودته نوع زایمانت من طبیعی بود  قبل زایمان دردش وحشتناکه  بعدشم من تا یه 10 ...

والا انقد میترسم شوهرم و دکترم گذاستن به عهده خودم که طبیعی باشه یا سزارین😁 واقعا؟؟ یعنی جای بخیه هات درد داشت؟ بعد زایمان افتادگی مثانه و تکرر ادرار اینا نگرفتی؟ گشادی واژن چی؟

اره منم دقیقا به همین فک میکنم. انقد شنیدم میگن سزارین بعد عمل دردش زیاده

باز البته فکر کنم ژنتیک باشه چون بعضیا میگن طبیعی خیلی اذیت شدن و سز راحت بودن و بالعکس.

اما باز خب من 20 سالمه میگم خیلی زوده با این سن شکمم پاره بشه. یه حس عجیبیه! 

اللهم عجل لولیک الفرج ❤ دختری از تبار کویر ترمنتیکا... شهر باستانی تمدن و تدین که خواستگاه علم و معرفت عمیق شد و بانوی کرامت و شفاعت رو در درون قلبش حفظ کرد تا زمانی که حق آشکار بشه و کامل ترین انسان از پشت پرده خارج بشه... اون زمان بانوی آب و آینه بازخواهد گشت و مشتاقم که سرورم، بانوی شهر باستانی ام رو ملاقات کنم! #باافتخار_قمی_ام20 سالمه و یه توراهی خوشگل دارم که توت 🍓 فرنگی منه 😍 خیلی خوشحالم که با وجود سن کمم کلی چیزهای خوب یاد گرفتم که به کوشولوم یاد بدم! 😊 از خداجونم ممنونم که من رو لایق دونست بهم لطف کرد امانت خودش رو درون کالبد من قرار داد 🌹 از ته قلبم برای همه نینی سایتی ها خیر میخوام... ادعایی نیست ولی به لطف مطالعات دوره نوجوونی یه چیزایی بارمه بهم میگن مشاور خوبی ام کسی دوست داشت میتونه درخواست دوستی بده دردودل کنه میتونم مثل یه دوست خوب بدون قضاوت بشنوم و در حد عقل خودم کمک کنم. ازتاپیک پربازدیدا خوشم نمیاد 😒
2706