2737
2734
پیاده روی امروز ،کالری فعلا ۱۰۰۰ تا اخر شب ،گزارش میدم چند شده

افرین عالی 👏👏👏

سلام                                        برای شروع کردن نباید عالی باشی ، ولی برای عالی بودن باید شروع کنی   💦💦💦💦 💦💦💦  💦💦💦💦       قد ۱۷۳ وزن ابتدایی ۸۵ . وزن مرحله دوم ۷۹ 🔓 وزن مرحله سوم ۷۵🔒  وزن هدف  ۷۰ 🔒
سلام دوستان من با اینکه امروز مهمون بودم شکر خدا ۱۶۰۰تا بستم کالریمو وایی خدا خودمم تعجبم از ارادم ف ...

افرین خیلی خوبه 👏👏👏

سلام                                        برای شروع کردن نباید عالی باشی ، ولی برای عالی بودن باید شروع کنی   💦💦💦💦 💦💦💦  💦💦💦💦       قد ۱۷۳ وزن ابتدایی ۸۵ . وزن مرحله دوم ۷۹ 🔓 وزن مرحله سوم ۷۵🔒  وزن هدف  ۷۰ 🔒

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوستای عزیزم  احوالتون چطوره  ببخشید من دیگه نتونستم پیام هاتون ببینم و ریپلای کنم& ...

سلام گلتا جون 

خوبی چه خبرا کجایی ؟ 

پیاده روی امروز ،کالری فعلا ۱۰۰۰ تا اخر شب ،گزارش میدم چند شده

ورزش امروز 

پیاده روی ۸ هزار گام + ۲۰ دقیقه قدرتی 

کالری مجاز و مصرفی ۱۶۰۰

2728
ورزش امروز  پیاده روی ۸ هزار گام + ۲۰ دقیقه قدرتی  کالری مجاز و مصرفی ۱۶۰۰

آفرین‌عزیزم‌

زهره جون صبح خودم رو‌وزن کردم ،وزنم رفته بالا😐😃

کمی عصببانی شدم ولی سعی کردم به خودم مسلط باشم و ادامه‌میدم ان شاالله که نتیجه میگیرم 

آفرین‌عزیزم‌ زهره جون صبح خودم رو‌وزن کردم ،وزنم رفته بالا😐😃 کمی عصببانی شدم ولی سعی کردم به خود ...

سلام ترنج جون ممنون 

من الان شاید یک ماهی میشه وزن نکردم اصلا هم دوست ندارم وزن کنم ورزش میکنم کالری شماری رعایت میکنم 😅😂

ورزش امروز🌺🌺🌺

ده دقیقه قدرتی حرکات شکم و پهلو 

پنج هزار گام پیاده روی 

2740
 دوستان من امروز گند زدم دلمه داشتیم خیلی خوردم در حد مرگ خاک تو سرم شد

وا خدا نکنه کالری فردا رو کمتر ببند 

سلام بچه ها 

من دوباره مشکلات گوارشیم برگشته 

وزنم هم تو‌ی دو روز رفته بالا و برگشته ۷۶ 

پرخوری داشتم ،ولی اینکه وزنی که تو ۳_۴ هفته کم کردی تو دو روز برگرده یه کم عجیبه 

حتما دارم راه رو اشتباه میرم که بازم اینجوری شد 

یه کم گیج شدم .الانم پاشدم گل گاو زبون خوردم اروم شم ،باید راه درست رو پیدا کنم 💜♥❤

سلام بچه ها  من دوباره مشکلات گوارشیم برگشته  وزنم هم تو‌ی دو روز رفته بالا و برگشته ۷۶& ...

سلام دوستان هفته ی پیش ۷۴.۹۰۰این هفته ۷۴.۵۰۰شکر باز کاهش داشتم با اون حجم دلمه که این هفته خوردم ولی دیگه دوهفته ی دیگه اعلام وزن نمیکنم چون داروی هورمونیم شروع میشه ومیدونم کمی وزنم بالامیره ونمیخوام رو روحیم تاثیر بزاره نزارید به پای بی وفایی 

همگی موفق باشید

سلام با اراده ها 

خوبین 

سلامتین

ببخشید که نبودم دلم براتون تنگ شده بود از قصد نبود

یمدت که درگیر اساس کشی بودم حسابی

بدموقع بود و یهویی بعدش متاسفانه مریض شدن بچه ها دقیقا پشت هم اونم بدون وقفه

دوبارش خودمم گرفتم بدجور

یسری که دوروز بود داروی انتی بیوتیکشون تموم شده بودباهم ویروس گرفتن اسهال استفراغ 

یعنی آب شدن طفلیا

اصلا وقت نمیکردم گوشی دست بگیرم

یبارم خواستم وارد شم دیدم کلمه عبور میخواد تعجب کردم تلاش کردم نشد

الان یهو گفتم بذار فکر کنم امتحان کنم دیدم نمیشه

یکدفعه یادم افتاد با شماره موبایل ثبت نام کردم رمز جدید زدم وارد شدم

شما ها چخبر

منکه حتی وقت ورزش هم ندارم متاسفانه و خیلی ناراحتم 

وزنم هم ثابت مونده رو ۹۳/۹۴☹️😰 اراده صفررررررر 

چون تمرکز ندارم فکرم جمع نیس

خدا کمک کنه

خدایا بامید تو    💚🏋🏻‍♀️🤸🏻‍♀️🧘🏻‍♀️ورزش در رمضا        
2706