2737
2734
عنوان

او میکرون کودکان

591 بازدید | 24 پست

سلام دختر۵ ساله من امروز تبش بالا رفت و یکم علائم داره ،الان بالاسرشم . براش سوپ و ماهیچه گذاشتم که لب نزد فقط سوپ‌چندقاشق که بالا آورد . لطفا بگین اگه بچه هاتون گرفتن چطور پیش رفت خوب شدن .؟؟؟ 

بردم دکتر . امپول زدن و قطره و شربت و ....دادن 

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۷ روزه بچه ۱ سالم گرفته فعلا اشتها ب غذا نداره خیلی سخت گرفته و کلی لاغر شده

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
2731

دکتر هم تا نیم ساعت دیگه میاد خونه ویزیت میکنه . بیمارستانها جا نیست . آیا کودکان هم سرم تراپی باید بشن ؟ یا داروی خاصی .. دکترش دمیترون برای تهوع و شیاف فقط گفت

2740
دختر خواهر شوهر من گرفت چند روز اسهال و استفراغ شدید بدن درد و گلو درد داشت  الان خوبه خداروشک ...

واکسن زده بودن اطرافیان ؟ من الان پیششم کلا بوسشم کردم که روحیش خوب باشه ولی خب دو دوز واکسن زدن و تا الان که هیچی نشده . 

تست دادین ؟ برای تست خیلی مقاومت میکنه کلا . خیلی بد مریضه دخترم 

نه تست ندادیم وقتی مشخصه امیکرونه دیگه چه تستی هممون از هم گرفتیم 

خیلی مریضی سختیه

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
دکتر بردین ؟؟؟ سرم و آمپول نداد 

۲ بار دکتر بردیم بله سرم زدن 

اسهال استفراغ بدن درد .در حدی ک تا دیروز نمی تونست راه بره 😔امروز خداروشکر یکم بهتره راه میره