2752
2734
عنوان

بی بی چک مثبت😍🙈

| مشاهده متن کامل بحث + 1934 بازدید | 155 پست
ممنون عزیزم فدااااات از مهربونی و دل پاکته😍😘😊 آخه نمیدووووونی چقدددد خوشحاااالم شاید این اولین ب ...

انشالله كه مثبته🙏😍❤️

اميدوارم هميشه همينطور شاد باشي و بخندي البته بدون استرس الان😍💋

الهی 😍🌹من مثبت کاذبم بود خیلی حسشو دوست داشتم که دیدم .ایشالا که خودت و نی نیت سلامت باشید❤️

ممنوووون عزیزم😊😊

شب تاریک و ره باریک و من مست . قدح از دست من افتاد و نشکست. نگه دارنده اش نیکو نگهداشت. وگرنه صد قدح نفتاده بشکست...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انشالله كه مثبته🙏😍❤️ اميدوارم هميشه همينطور شاد باشي و بخندي البته بدون استرس الان😍💋

مرسی عزیزم فداااات همچنین این شادی ک الان دارمو برا همه آرزو میکنم خدایا شکرت😍🥰🤗

شب تاریک و ره باریک و من مست . قدح از دست من افتاد و نشکست. نگه دارنده اش نیکو نگهداشت. وگرنه صد قدح نفتاده بشکست...
مرسی عزیزم فداااات همچنین این شادی ک الان دارمو برا همه آرزو میکنم خدایا شکرت😍🥰🤗

سلام عزیزم.مبارکت باشه ان شاالله...من یکم از دیروز دردهای خیلی کم طرف چپم دارم دل درد پریودی از کی شروع شد؟منم ۱۵ ماهه منتظرم ولی نمیشه😔😔😔😔 شوهرم کم تحرکی داره دوماه دارو مصرف میکنه.خودم هم ببینم ۲۷ ام موعدمه اگه پریود بشم برم دکتر.به نظرت برای دکتر رفتن هم از روز اول پریودی برم که اگه خواست دارویی چیزی بده از همون ماه شروع کنم و الکی یه ماه به تعویق نیوفته.اخه نمیدونم دارویی هایی مثل کلومفین لتروزول یا آمپول اگه بده دکتر از کی باید شروع کنم به خوردن به خاطر همین میگم از روز اول پریودیم برم

2731
ان شاءلله عزیز دلممم

مبارکه عزیزم منم ۳ ساله منتظرم برای منم دعا کن 

انشالله  به امید خدا و ۱۴ معصوم منم به زودی تیکر بارداری میزارم یک صلوات برام میفرستی به نیت اینکه خدا بهم نی نی سالم صالح بده🙏🙏🙏میدونم این‌مته من مامان‌میشم خدایا شکرت خدایا شکرت ۱۹/۱۱/۱۴۰۰

مبارک 

با احمق ها نباید بحث کرد  فقط باید آخرش گفت تو خوبی ببخشید 🤗🤗...دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچکترین معجزه خدا باشه .الهی دلتون شاد،تنتون سالم جیبتون پر پول باشه .انسانیت به دین و مذهب نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی 

مبارکه انشالله سالم سلامت بغلش بگیری منم دعا کن 

من به زودی مامان میشم با دعاهای شما یه صلوات برامادرشدنم بفرستید لطفان الهی ک به حاجتایی دلتون برسید ....محمد حافظم قشنگ مادر من میدونم میدونم به زودی ت میای تو شکمم ،آسنا  من  قشنگم با امدنتون به زندگیم زندگیم سرشار از شادی میکنید