2737
2739
عنوان

بی بی چک مثبت😍🙈

| مشاهده متن کامل بحث + 1929 بازدید | 155 پست
آزاد سازی تخمک

سلام عزیزم.خیلی خوشحالم که حامله هستی.میشه ب منم بگی علاعم قبلش چی داشتی؟من ی روز قبل از پریودیم هست.ولی هیچ علامتی ندارم.هر ماه هم سینه درد داشتم هم دل درد.الان هیچی

سلام عزیزم.خیلی خوشحالم که حامله هستی.میشه ب منم بگی علاعم قبلش چی داشتی؟من ی روز قبل از پریودیم هست ...

سلام .سلامت باشی عزیزم.

من هر ماه یکم سینه درد داشتم ولی ماهی ک باردارشدم خیییلییی شدید درد میکرد و حساس شده بود و اندازشم ب مقدار قابل توجهی بزرگ شده بود ک تعجب کردم خودم

ولی دلیل اصلی ک فهمیدم این بود ک آمپول hcg تزریق کرده بودم و باید ۱۴ روز بعدش میشدم مثل ماه قبل.

ولی ۱۶ روز شد و نشدم منم بی بی چک گذاشتم

علائم دیگم اینکه خیلی نفخ و یبوست داشتم

حالت تهوعم  کمی همین هفته داشتم اون اوایل اصلا

شب تاریک و ره باریک و من مست . قدح از دست من افتاد و نشکست. نگه دارنده اش نیکو نگهداشت. وگرنه صد قدح نفتاده بشکست...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام .سلامت باشی عزیزم. من هر ماه یکم سینه درد داشتم ولی ماهی ک باردارشدم خیییلییی شدید درد میکرد و ...

سلام من الان دوروز از موعودم گذشته.دیشب کلی دور نافم تیر میکشید جوری که بیدار شدم.الان هم لرز شدید دارم.لرز طبیعیه بنظرتون؟

سلام من الان دوروز از موعودم گذشته.دیشب کلی دور نافم تیر میکشید جوری که بیدار شدم.الان هم لرز شدید د ...

بی بی چک نذاشتی عزیزم

من گاهی لرز میکنم ولی نه شدید

یه دیقه گر میگیرم یهو یه دیقه بعدش لرز میکنم

ولی ب علائم کار نداشته باش اذیت میشی من ماه های قبل پیش میومد مثل این علائم داشتم ولی باردار نبودم و چقد گریه زاری میکردم چون امید الکی ب خودم داده بودم

دیگ گفتم ولش کن بذار خودش خبرم کنه ک همین طور هم شد من اصلا دنبال علائم نبودم ولی قشنگ متوجه شدم ک خداروشکر باردارم ان شاءلله که مامان شدی😍

ان شاءلله ک به زودی به همه ی خواسته های قشنگت برسی🌺

شب تاریک و ره باریک و من مست . قدح از دست من افتاد و نشکست. نگه دارنده اش نیکو نگهداشت. وگرنه صد قدح نفتاده بشکست...
2742
مبارکه انشالله سالم سلامت بغلش بگیری منم دعا کن 

فدات عزیزم ان شاءلله به زودی تاپیک بارداریت😍

مبارکه عزیزم منم ۳ ساله منتظرم برای منم دعا کن 

محتاجم به دعات عزیزم ان شاءلله به زودی مادر میشی😍