2737
2734

سلام 

من موضوع پایان نامه ام در رابطه با یک متغیر بر رفتار عاطفی دانش آموزان هستش

خواستم بپرسم رفتار عاطفی شامل چه رفتارهایی هست؟  میتونید کمکم کنید 

عزیزم باید متغیرهای رفتارعاطفی روپیداکنی.مقالات رفتارعاطفی رو دانلود کن ببین چیان.همینجوری که نمیشه من بگم اینه که.

از اونی كه ميگفت به خاطرت با كُل دنيا ميجنگَم چه خبر؟هنوز داره ميجنگه يا شهيد شُد؟  
عزیزم باید متغیرهای رفتارعاطفی روپیداکنی.مقالات رفتارعاطفی رو دانلود کن ببین چیان.همینجوری که نمیشه ...

تو چندتا سایت مقاله رفتار عاطفی سرچ کردم چیز به دردبخوری نیومد... ولی متغیر نگشتم الان میرم سرچ میکنم.... ممنونم عزیزم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو چندتا سایت مقاله رفتار عاطفی سرچ کردم چیز به دردبخوری نیومد... ولی متغیر نگشتم الان میرم سرچ میکن ...

بنویس مولفه های رفتار عاطفی.سایت مگه بهتون معرفی نکردن برای دانلود مقاله.مثل سیویلیکا و ..

از اونی كه ميگفت به خاطرت با كُل دنيا ميجنگَم چه خبر؟هنوز داره ميجنگه يا شهيد شُد؟  
2731
مچکرم گلم... والا مجازی بود من زیاد گوش نمیدادم😅

افرین خخ.خو مهمه این چیزا.رشتتون چیه.سایتای ایرانی وخارجی مقالاتو پیدا کنید 

افرین خخ.خو مهمه این چیزا.رشتتون چیه.سایتای ایرانی وخارجی مقالاتو پیدا کنید 

علوم تربیتی هستم... متاسفانه هرچی میگردم پیدا نمیکنم... الان هم هرچی اینترنت رو درباره مولفه های رفتار عاطفی میگردم هوش عاطفی میاره😐

علوم تربیتی هستم... متاسفانه هرچی میگردم پیدا نمیکنم... الان هم هرچی اینترنت رو درباره مولفه های رفت ...

پس باید استاد راهنماتون براتون مولفه تعریف کنه 

2740
 پس به استادم پیام میدم که بهم بگه بازم ممنونم خیلی لطف کردی

خواهش میکنم اینم میگذره چقدرمن استرس داشتم برا پایان نامه خداروشکر نمره کامل گرفتم