2733
2739
عنوان

ازمایش بتا عکس

90 بازدید | 14 پست

سلام خانما من یکم بهمن باید پری میشدم که نشدم الانم ازمایش بتا دادم دکترم شیف صبح نبود نشونش بدم بیاین بگین بتام پایین نیست؟

میشه با دلای پاکتون واسم دعا کنید بچم سالم و سالح  به دنیا بیاد و زایمان راحتی داشته باشم انشاالله خیر ببینید🙏❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

۱۹۶ هست ؟؟

اره فکر کنم کمه 

توکه اخر گره رو باز میکنی پس چرا امروز و فردا میکنی                                   خدایا شکرت       الهی یک نظر تو کافیست تا دل بندگانت آرام و مطمعن باشد         
اره واقعا یعنی منفیه

مثبت هست 

ولی الان شما الان ۷ هفته هستی دیگه بتات بایاد بالاتر از اینا باشه

توکه اخر گره رو باز میکنی پس چرا امروز و فردا میکنی                                   خدایا شکرت       الهی یک نظر تو کافیست تا دل بندگانت آرام و مطمعن باشد         
مثبت هست  ولی الان شما الان ۷ هفته هستی دیگه بتات بایاد بالاتر از اینا باشه

یعنی مشکلی هست یا نه 🧐

میشه با دلای پاکتون واسم دعا کنید بچم سالم و سالح  به دنیا بیاد و زایمان راحتی داشته باشم انشاالله خیر ببینید🙏❤
2740

يعني ٢٠روزه ك عقب انداختي؟

مثبت هست ازمايشت 

شايد خب لقاح دير گرفته

نگران نباش

امضا بزنم گير ميدين ، تاپيك بزنم گزارش ميدين.نيني يار هارو دم ب ديقه ميفرستيد سراغ من براي پاك كردن امضا يا تاپيكهام. كاش انقدر عقده اي نباشيد:)))
يعني ٢٠روزه ك عقب انداختي؟ مثبت هست ازمايشت  شايد خب لقاح دير گرفته نگران نباش

اره اهان ممنون گلم

یعنی مشکلی هست یا نه 🧐

باید نشون دکتر بدید 

چون گفتن بتا پایین یکم نگرانم

عزیزم دو روز بعد تکرار کن بتا رو 

اگر دو برابر شده پس نرماله 

عزیزم دو روز بعد تکرار کن بتا رو  اگر دو برابر شده پس نرماله

باشع گلم ممنون

2706