2737
2734
عنوان

حرکات زیاد جنین در شکم

| مشاهده متن کامل بحث + 180535 بازدید | 73 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من هفته ی ۲۰هستم تقریبا

از ۱۳هفتگی تکونهاش رو شروع کرده بود،نمیدونم الان چرا کم تکون میخوره

نهایتا سه بار از صبح تا شب

هر بار هم چند ضربه ی کوچک ،در حد مور مور شدنم

خیلی نگرانم تورو خدا دعام کنید

حیفم میاد،نصف راه رو اومدم

خدا کنه چیزی نباشه

سابقه ی یه زایمان زودرس هم داشتم اونم همین حول وحوش شش ماه بود

خدا کنه این بار مثل اون دفعه نشم

سخته تمام این مراحل رو از اول دوباره شروع کردن

دخترم❤❤❤هلیااااااا
2731
حتما به دکترم می گم اما تو 6 ماهگی هم احتمال پیچیدن بند ناف دور گردن هست یا این قضیه مال روزهای آخره ...

والا نی نی منم تو ۶ماهگی بندناف پیچید دور گردنش...بعدا خودش باز شد

میرقصانم زندگی را،ب ساز آرزوهایم🌈

واسه من انقدر دردناکه که گریم میگیره خیلی وحشتناکه گاهی حس میکنم نکنه نرمال نباشه بچه انقد وحشتناکه ضربه هاش تایم خواب اصلا نداره صبح تا شب‌وول میخوره هفته ۲۹ هستم

2738

آره واقعا. این پستها مال چندین سال پیشه. ما هم میایم میخونیم یکم امیدوار میشیم. خوبه.. منم پسرم خیلی زیاد تکون میخوره ماشالله. تکون که چه عرض کنم کلا منو میزنه صبح تا شب در حد بنز.. منم گاهی نگران میشم که چرا این بچه خواب نداره. ولی بعد خودمو آروم میکنم. خودت چی. دختر پاییز. نی نی داری

پسر منم خیلی تکون میخوره. به خصوص شبها. همش احساس میکنم بدجور خوابیدم و جاش راحت نیست. ولی به هر طرف میچرخم و هرجوری هم که میخوابم بازم تکون میخوره و نمیزاره شب من بخوابم. خیلی دارم از بی خوابی و شب بیداری اذیت میشم 😧😧

وای خدا دختر منم.بعضی وقتها منم از رو شکمم میزنمش اینقدر شلوغ میکنه.میترسم غیر عادی باشه این همه ورج ...

سلام،
در مورد حرکت زیاد جنین پست گذاشته بودین که برا شما زیاده، حالا که به سلامتی فرزندتون دنیا اومده شیطنتش زیاده؟

2706