2737
2734

سلام خانم میخواستم ببینم محیط برا خودتون و بچه هاتون چقد مهمه و تاثیر داره مثلا حاضرید به خاطر خانواداتون که پیش هم باشین بپذیرین یه محیط معمولی زندگی کنید یا نه حاضرید دور از خانوادتون باشید اما برا خودتون یا بچه هاتون یه محله دیگه یا شهر دیگه زندگی کنید لطفا بگید یا تجربه ای اگه دارید

من اولی رو انتخاب کردم‌. پیش خانوادم .‌محیط معمولی . 

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مهم نیس 

مهم اینه کجا حالم خوب باشه

فقط 33 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الماس یک تکه زغال سنگ است که فشار را به خوبی تحمل کرده است.برای موفق شدن باید سختی هارا تحمل کرد.......              ما بده کسیو نخواستیم ولی هر چی زمین خوردیم صدای آشنا اومد
2731

من خیلی دلم میخواد برم شهر دیگه ولی خب یکم با بچه کوچیک سخته برام ولی یه روز حتما میریم

پودر کیک و پنکیک مخصوص کودک تولید میکنم کاملا ارگانیک و تازه بدون مواد نگهدارنده.با سویق درست میکنم و خیلی خوشمزه و مقوی هستن. اگه میخواید بچه هایی سالم و قوی داشته باشید بهم پیام بدید. 
2740

خیلی واسم مهمه بخاطر همین از اول ازدواج دوری رو انتخاب کردیم رفتیم ی شهر دیگه

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹
2706