2737
2739
عنوان

آزمون استخدامی

186 بازدید | 17 پست

بچه کسی خبر نداره آزمون استخدامی آموزش پرورش واسه ثبت نام باز شده یا نه؟ من چن روز کار داشتم نتونستم چک کنم، نمیدونم شاید تو این چن روز باز شده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بچه ها فقط مدرک  لیسانس و بالاتر میخوان؟

فوق دیپلم نمیخوان؟

فقط 3 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 
بچه ها فقط مدرک  لیسانس و بالاتر میخوان؟ فوق دیپلم نمیخوان؟

لیسانس و بالاتر

آهای فلک که گردنت از هممون بلندتره به ما که خسته ایم بگو خونه ی باهار کدوم وره؟
2740
ازمونش برای رشته های مختلف متفاوته؟؟

زمان آزمون همه یکیه و مجموعه سوال اختصاصی هر رشته مخصوص به خودشه

ازکجامیتونم سوالات مربوط ب رشتمو تهیه کنم

سایتا ی استخدامی دارن ولی بهشون دل نبند نمونه سوالای اختصاصی خیلی آسونتر از سوالای اصلی آزمونه در اصل باید کل کارشناسیتو و جزواتشو خوب بلد باشی

سوالای اصلی ازمون چیه

آزمون استخدامی مثل کنکور دو بسته سوال داره عمومی و اختصاصی

2706