2737
2734
عنوان

ارایش کردن ت خیابون بدهه؟😐😂

440 بازدید | 28 پست

عاقا من ت رستوران بودم😐 ماسکمو دادم پایین دیدم عه رژم نیس « حالا خوردم یا خودش غیب شده نمدونم😂» بعد رژمو در اوردم بزنم😐 شروع کردم ب زدن داداشم گف تو بیرون بدهه یهو رژتو در بیاری بزنی حالا دلیل و منطقشم نمیفهمم😐😂 راس گفته؟ اخه یکم خل وضع هست کلا😐💔

Sandman, I'm so alone🍭Don't have nobody to call my own🫂Please turn on your magic beam🪄Mr. Sandman bring me a dream❣️✨Make her the cutest that I've ever seen🙈                                                   song:Mr. Sandman🌈🌙🌧️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اره زشته جلوه بدی داره 

هرچند خودم تو ماشین میزنم

ن جای عمومی تر

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                           اباعبدالله الحسین علیه‌السلام                                                                         فقط ظهور امام زمانم
2740
خداوکیلی تو رستوران بده ماسکو بدی پایین رژ بزنی

خب اصن جامون تو چش نبود😐💔

Sandman, I'm so alone🍭Don't have nobody to call my own🫂Please turn on your magic beam🪄Mr. Sandman bring me a dream❣️✨Make her the cutest that I've ever seen🙈                                                   song:Mr. Sandman🌈🌙🌧️
بزن ولی بقیه نبینن، وقتی نیازه ترمیم شه

منم همین کارو کردم چرت و پرت گفت

اره زشته جلوه بدی داره  هرچند خودم تو ماشین میزنم ن جای عمومی تر

جدی؟ خب دلیلی پشتشه؟

بله😑

چرا خب؟