2733
2734
عنوان

اگه اینطوره پس تو تنهایی😅🚶‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 1208 بازدید | 135 پست
دوست ک کلا بنداز دور منم دور همه رفیقامو خط کشیدم😂 اینم بگم همون فرد بیشتر از کل آدمای ک از زندگیم ...

پس من باید شکر کنم ک با رفتنش در واقعه ضربه ای ک بهم زد منو از سردرگمی در اورد😅💔

من معصومه ذی نیستم (کاربری ترکیده دخترک_خسته) من (دخترک_خسته_)هسدم   یه آسمان آرزو با دو بال بسته🚶‍♀️💔  من زبونم رو میتونم کنترل کنم اما مشکل طرز نگاه‌کردنم از صدتا فحش بدتره متاسفانه .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوماه اف بودم از همه جا همه رو بلاک کرده بودم همه اپامو جز شاد پاک کردم ولی اون اومده بود تو شاد به ...

آخ قلبم💜

شاید باورت نشه ی مدت اجازه نصب هیچ پیام رسانی نداشتم تو دیوار باهام چت میکرد 🙂

ایشون جیگر منه ❤️@میگن_ک_جذابم ❤️بسپار به خدا هیچیم دیگه نگو،خدا میدونه تو نمیدونی💚
من نتمم روشنه کسی پیام نمیده😂گوشیمو میذارم کنار سه ساعت بعد میرم میبینم میگم شاید کسی پیام داده باش ...

منم البته کانالایی ک عضوم پیام میاد😐😂

هییی چقد تنها

من معصومه ذی نیستم (کاربری ترکیده دخترک_خسته) من (دخترک_خسته_)هسدم   یه آسمان آرزو با دو بال بسته🚶‍♀️💔  من زبونم رو میتونم کنترل کنم اما مشکل طرز نگاه‌کردنم از صدتا فحش بدتره متاسفانه .
2731
دوماه اف بودم از همه جا همه رو بلاک کرده بودم همه اپامو جز شاد پاک کردم ولی اون اومده بود تو شاد به ...

چ گشنگ🙂❤

پس من باید شکر کنم ک با رفتنش در واقعه ضربه ای ک بهم زد منو از سردرگمی در اورد😅💔

دوست داشتن و عاشق شدن پیرت میکنه 

بدترین ضربه هارو بهت میزنه حتا اگه نخواد 

حساس،زودرنج، عصبی، نگرانت می‌کنه 

نبودنشم قلبتو میکشه 

بدترین کاری که با خودت میتونی بکنی اینه، از ی نفر واسه خودت خدا بسازی :)) 

اینجا یکی داره خسته تر از واژه خستگیو زندگی میکنه!
2740
آخ قلبم💜 شاید باورت نشه ی مدت اجازه نصب هیچ پیام رسانی نداشتم تو دیوار باهام چت میکرد 🙂

واقعا خوش بحالتون چ ادمای با معرفتی کنارتون دارید 🚶‍♀️

نه من دارم کسایی رو که پیام بدن  ، حالا شاید زنگ نزنن ولی پیام میدن کره خر کجایی پیدات نیست 😐😐😐😶😶😶😶

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
دوست داشتن و عاشق شدن پیرت میکنه  بدترین ضربه هارو بهت میزنه حتا اگه نخواد  حساس،زودرنج، ...

اوم دقیقا🥲💔

من وقتی تنهاترین بودم و کسی رو نداشتم اومد پشت و پناهم شد و بعدش رف 

خیلی بده خیلیی

منم البته کانالایی ک عضوم پیام میاد😐😂 هییی چقد تنها

من حتی اعلانای اونارم بیصدا کردم پیامشون بالای صفحه نمیاد 😂 تبلیغات ایرانسلم بستم تبلیغ نمیاد😂

دخترم😌نگید دخترو چه به فوتبال🤫💙 اگه مخالفی نظر منو پاسخ نده  درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی خانم ها
واقعا خوش بحالتون چ ادمای با معرفتی کنارتون دارید 🚶‍♀️

عشقو با هر کسی تجربه نکنید 

بزارید یکی بیاد دنیارو براتون قشنگ کنه 

ایشون جیگر منه ❤️@میگن_ک_جذابم ❤️بسپار به خدا هیچیم دیگه نگو،خدا میدونه تو نمیدونی💚
2706