2737
2739
عنوان

اگه اینطوره پس تو تنهایی😅🚶‍♀️

1208 بازدید | 135 پست

یه یه هفته نتتو قطع کن . . .

شمارتم بده دوستات !

ببین کی بهت میزنگه؟

کی sms میده!؟

میدونی راستش اینقدر تنهام که اگه همین الان تلگرامو اینستا و اینارو بپاکم تنها پیامی که برام میاد اینه :

مشترک گرامی شما ۸۵ درصد حجم بسته اینترنت خود را مصرف کرده اید😂💔

من معصومه ذی نیستم (کاربری ترکیده دخترک_خسته) من (دخترک_خسته_)هسدم   یه آسمان آرزو با دو بال بسته🚶‍♀️💔  من زبونم رو میتونم کنترل کنم اما مشکل طرز نگاه‌کردنم از صدتا فحش بدتره متاسفانه .

@۰farmandeh۰     بیا 🚶‍♀️

من معصومه ذی نیستم (کاربری ترکیده دخترک_خسته) من (دخترک_خسته_)هسدم   یه آسمان آرزو با دو بال بسته🚶‍♀️💔  من زبونم رو میتونم کنترل کنم اما مشکل طرز نگاه‌کردنم از صدتا فحش بدتره متاسفانه .
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

دآخه اون یه پیامم نمیاد چون نتت خاموشه😂😂😂

اللهم الرزقنا شهادته فی سبیل الله...میشه این دعا رو در حقم بخونید🌷 لطفا برای روح یکی از  عزیزان درگذشتم صلوات بفرستید..خدایا مارا آن ده که آن به🤲...شکر به آنچه از رحمتت دارم🤲 و شکر به آنچه از حکمتت ندارم...🤲الهی مجازات گناهانم را با عدالتت برمن مده...جزای گناهم را با رحمانیتت محاسبه فرما... 
2728

من همینم 

حتی با وجود داشتن سوشال مدیا بازم هیچکس بهم پیام نمی‌ده یا زنگ نمیزنه

وصیت کردم هیچکس حق نداری بیاد سر قبرم چون تا زنده بودم هیچکسیو نداشتن 

تا حالا پروانه ای رو دیدی که از اول  پروانه بوده باشه؟ میدونی چه شب هایی رو تنهایی توی پیله‌ی تنگ و تاریک سپری کرده؟میدونی تا مرحله‌ی بالغ شدن چه خطراتی رو از سر گذرونده؟ میشد که نتونه دووم بیاره خسته بشه ...اونوقت دیگه پروانه نمیشد... هیچ وقت بالهای رنگارنگ روی بدنش نقش نمی‌بست و بالا سر هیچ برکه ای پر‌نمی‌زد...اگه هنوز داری توی پیله دست و پا می زنی بدون که تهش پروانه شدنه....
2738
دآخه اون یه پیامم نمیاد چون نتت خاموشه😂😂😂

نه دیگه مثلا ایرانسل خواسته از قبل بگه یادش رفته😐😂💔

مسئله اینجاس وقتی اینستا و تلگرامتو پاک کنی چرا باید ۸۵ درصد از بسته ات تموم بشه

اوکی 😐😂

از کل آدمای دور و برم که ادعای دوس داشتن میکردن و باهاشون خیلی اوکی بودم 

فقط یه نفر مونده.. که بخاطرش گوشی دستم میگیرم.. که صبح که بلند میشم با ذوق میرم پیویش تا ببینم پیم داده .. که حتا ی فکر نبودش منو تا مرز جنون میبره 

اینقدر دوست داشتن عادی نیست :))

بنظرم تنهایی خیلی خوبه. حداقل نیستن که بهت آسیب بزنن

اینجا یکی داره خسته تر از واژه خستگیو زندگی میکنه!
مسئله اینجاس وقتی اینستا و تلگرامتو پاک کنی چرا باید ۸۵ درصد از بسته ات تموم بشه

فیلم 

بازی 

یوتیوب 

من خودم بیشترین حجم وای فا رو بخاطر پابجی مصرف میکنم

اینجا یکی داره خسته تر از واژه خستگیو زندگی میکنه!

اینا ک میاد😐💔

2706