2737
2734
عنوان

اگه کسی از تعبیر خواب سردرمیاره بهم گمک کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 125 بازدید | 23 پست
خوابی ک دیدم مال ی ساعت پیشه

خواب نزدیک اذان صبح بیشتر تعبیر حقیقی داره....ولی در کل خواب فوت کسی تعبیرش عمر کردن زیاده...یادته مهمون چجوری بود؟اگه بزن برقص داشته خوب نیست صدقه بزار کنار

خوردی؟حالا هستشو تف کن😜😁
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تعبیر خاصی نداره ، خواب روز تعبیر نداره

واقعا

خداجون خودت نگه دار دوتا عزیزم باش خدایاسایه پدرومادرمو از سرم کم نکن             ان کس ک بدم گفت بدی سیرت اوست من 
2742
خواب نزدیک اذان صبح بیشتر تعبیر حقیقی داره....ولی در کل خواب فوت کسی تعبیرش عمر کردن زیاده...یادته م ...

ن فقط تو خواب دیدم پسر عموی بابام مارو دعوت کرده براشام گفت کوبیده مرع داریم بعد خونشون دیوار ب دیوار با خونه بابام اینا ولی ما هی تو خیابون بودیم وبرای رسیدن ب اون خونه از ی راه دور داشتیم میرفتیم

خداجون خودت نگه دار دوتا عزیزم باش خدایاسایه پدرومادرمو از سرم کم نکن             ان کس ک بدم گفت بدی سیرت اوست من 
تعبیر خواب انگور قرمز و زنبور و مرغ سربریده شده و تصادف رو هم کسی می‌دونه؟

ن والله

2738
ن فقط تو خواب دیدم پسر عموی بابام مارو دعوت کرده براشام گفت کوبیده مرع داریم بعد خونشون دیوار ب دیوا ...

تعبیر کلی خوابت بدنیست....خداپدر مادرتو حفظ کنه...برای پدر بزرگت یه خیراتی بده در حد یه فاتحه یا یه بسته خرما.شاید خیرات میخواد

خوردی؟حالا هستشو تف کن😜😁