2737
2734
عنوان

میخوام طلاق بگیرم

405 بازدید | 16 پست

شوهرم چند ساله ی زنی رو‌صیغه کرده هربار میبینمش برام کلی قسم و قرآن میخوره که دیگه باهاش تمام میکنه 

تا همین یک ماه پیش که دوباره با اون زنیکه دیدمش الان دوباره یک ماهه آمدم خونه بابام‌ هروز میاد با زور و خواهش و التماس که به خدا این بار دیگه واقعا تمامش میکنم 

و هربارم که میگم نمیام باهات میزنه شیشه های خونه بابامو میاره پایین به نظرتون چیکار کنم؟  

میخوام طلاق بگیرم 

همسرت مشکل داره

اگه نمیخوای باهاش باشی تهدیدش کن بگو شکایت میکنم

دانشجوی پزشکی ورودی مهر ۱۴۰۲👩‍⚕️❤ در تلاش برای رسیدن به نام کاربریم ✌گربه ها کاملا صداقت عاطفی دارند. انسان ها، به هر دلیلی، ممکن است احساسات خود را مخفی کنند، ولی گربه ها هرگز. ارنست همینگوی.                                               

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چه پررو شدن خیانت میکنن شیشه هم میارن پایین ..

خیلی صبور بودی که تا حالا موندی واقعا

الان که این امضام رو می‌نویسم ساعت ۵:۳۱ صبحه و به‌شدت ناراحت و غمگینم بابت یه موضوعی که می‌دونم چندوقت دیگه برام هیچ ارزشی نداره همیشه دوست دارم ناراحتیامو یه جا بنویسم که موقع خوشحالیام بیام نگاهش کنم از یه طرف خداروشکر می‌کنم که اون ناراحتی گذشته از یه طرف به خودم مغرور نمی‌شم و می‌دونم ناراحتیای بدتری تو راهه😆

بایه وکیل مشورت کن و بااون قدم بردار خیلی اشتباه کردی از خونه رفتی میتونه تمکین بزنه برات ! حتما قبل هرکاریت باوکیل حرف بزن بدون هماهنگی ن درخاست طلاق بده ن کاری کن

2738

انقدرصیغه کنه جونش دربیاد

این کثافتا وقتی میفهمن زن خودشون کی بودوی تارموی گندیده ببخشید اونجای زنشون جی ارزه به هرزه هاکه دیگه خیلی دیره

فقط 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تولدشوهرمه که نزدیکه🤗😍😉قبلا:  تولد عشقم دخترم  نزدیکه دیگه😊🙊🎈 💗🤗که هنوزمن نبودم که تودردلم نشستی 💜 فرفررررری من😍❤😺🤗❤  مخملک خودم🤩🤗💗 👑💗🤗👧💗دخترای من شماسرزمین من هستیدخیلی دوستتون دارم❤❤❤❤🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍 شوهرعزیزم،جانی ودلی ای دل وجانم همه توووووو،دنیافقط دختراموشوهرم👭💁👧💏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤.