2733
2739
عنوان

عمل بینی فانتزی

436 بازدید | 10 پست

سلام خانما کدوم دکتر رو توی رشت یا تهران پیشنهاد میدین؟ دکتری که فانتزی و نقلی عمل کنه بینی رو .هزینه اش رو هم اگه اطلاع دارین بنویسین بی زحمت ممنونم

سلام عزیزم خانوم نسیم کوشا عالی عمل میکنه من پارسال مرداد ماه بینیمو اونجا عمل کردم و حدود یازده تومن شد و هیچ تغییری از اون زمان نداشته بینیم عالیه عالی کارشون واقعا حرف نداره الان هم نرخش نسبت به جاهای دیگه خوبه پونزده تا هجده تومن هست

اگه دماغت خیلی مشکل نداره و زیادی ناجور نیست رضا افرا خیلی زیبا و نقلی عمل میکنه هزینش هم هجده تا بیست تومن هست خاله من رفته بود برای مشاوره ولی چون دماغش از جلو خیلی بزرگه دکتر قبول نکرد

اینا دکترهای رشت هستن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلام عزیزم خانوم نسیم کوشا عالی عمل میکنه من پارسال مرداد ماه بینیمو اونجا عمل کردم و حدود یازده توم ...

مرسی عزیزم .بینی من اصلا بزرگ نیست و ایراد مهمی هم نداره ولی من دوست دارم بینیم فانتزی و خیلی کوچولو موچولو بشه حالا نه اینکه شبیه مایکل جکسون بشما🤣اتفاقا دکتر نسیم کوشارو نمونه کارهاشو خیلی دوست داشتم شما چه مدلی ازش خواستی؟

دکتر افرا هم دختر دایی شوهرم رفته بود بهش گفته بود طبیعی میخوام اونم کاملا طبیعی عیوبش رو برطرف کرده بود ولی به اندازه‌ش دست نزده بود 

سلام عزیزم خانوم نسیم کوشا عالی عمل میکنه من پارسال مرداد ماه بینیمو اونجا عمل کردم و حدود یازده توم ...

آیدا جان شما نظرت در مورد دکتر مریم تهرانی چیه ایشون هم تو رشت هست

قیمتاشو اطلاعی داری؟کارش چطوره اصلا

آیدا جان شما نظرت در مورد دکتر مریم تهرانی چیه ایشون هم تو رشت هست قیمتاشو اطلاعی داری؟کارش چطوره ا ...

مریم تهرانی بینی گوشیتی عمل نمیکنه دوست من که پیشش رفته بود کاراشو دیده بود هم خوشش نیومدهوبود میگفت من از این کوچولو تر میخوام قیمتش هم از شانزده میلیون به بالاست 

دکتر فروغ ابراهیم نژاد هم کاراشون قشنگن ولی به حرفت گوش نمیدن هر جور بخواد عمل میکنن

اگه میخوای دکتر خانوم داشته باشی من کوشا رو پیشنهاد میکنم اما اگه مهم نیست برات پیش رضا افرا برو 

دکتر علی بصام رو من میشناسم تو تهران الان نمیدونم چقدر شده هزینه عملش میتونی زنگ بزنی بپرسی نمونه کازراشوهم ببینی خودت متوجه میشی چقدر کارش خوبه
شمارش اینه:02188205626 ایسنتاشم فکر کنم اسمشو سرچ کنی بیاد بالا

2740