2737
2739
عنوان

هفته ی چند بار میرید مهمونی یا مهمون میاد خونه تون

| مشاهده متن کامل بحث + 664 بازدید | 40 پست
هیچ کس نمیاد خونه مون مگر اینکه چی بشع دعوت کنم......خونع مامانم ماهی یبار.....خونع مادر شوهر سالی ش ...

خونه برادر خواهرات نمیری؟

براخواهرم دعا کنیدتاابد کنار همسرش زندگی کنه و با خوبی ها و بدی های زندگی بسازن ..صلوات

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خونه برادر خواهرات نمیری

بردار که نه 

خواهر هم چند ماهه پیش  یبار رفتم 

اونم میخواستم برم دکتر که بچه ام پیشش گذاستم 

مهمومنی نمیرم کرونای لعنتی کاری کرد که فقط به فکر جونمون باشیم بشبنیم تو خونه 😑😑

❤️👶🏻الهي شكر 👶🏻❤️ اللهم صل علي محمد وآل محمد وعجل فرجهم 
منم مثل شما  بخاطر این قضیه مشکل پیدا کردم با شوهرم

من خانواده شوهرم خیلییییی اهل رفت امد بودن دیگه شورشو دراورده بودن مثلا میدیدی ساعت ۱۱ شب زنگ میزدن چایی بذارین میایم خونتون 

خیلی رک بهشون گفتم که بدم میاد از رفت امد 

الان دیگه تا دعوت نکنم نمیان

2728
من خانواده شوهرم خیلییییی اهل رفت امد بودن دیگه شورشو دراورده بودن مثلا میدیدی ساعت ۱۱ شب زنگ میزدن ...

منم شورشو در اوردن همه اش ناهار شام باید میدادم اخرش دعوا کردم با جاریم تا کمی ادم شد اما بازم دست ور نمیداره

براخواهرم دعا کنیدتاابد کنار همسرش زندگی کنه و با خوبی ها و بدی های زندگی بسازن ..صلوات
2738

خونه خودمون شاید سالی دوسه بار مهمون بیاد ولی مهمونی خیلی میریم و اونایی که رفتیم خونشون میان خونه مادرشوهرم که روتین روزانه شده واسمون هفته ای دوبار هست حتما

قدر ثانیه ثانیه زندگیتو بدون روزهای خوب کنار آدمای خوب برنمیگردن....