2737
2734

بجز مادر شوهر و خونه مادرتون هفته ی چند بار میرید  یا مهمون میاد براتون 

من خونه دوستام اصلن نمیرم فقط خونه مادر خودم میرم مادر شوهرمم به رحمت خدا رفته.... در اصل هیچ جا نمیرم

براخواهرم دعا کنیدتاابد کنار همسرش زندگی کنه و با خوبی ها و بدی های زندگی بسازن ..صلوات

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

6 ماه میشه نه رفتم خونه کسی نه اومده کسی خونمون😐💔😂

به امید روزی که مردم به همدیگه یاد بدن خودشون رو دوست داشته باشن،نژاد پرستی رو کنار بذارن،به علایق همدیگه احترام بذارن هیچوقت کسی رو ندونسته قضاوت نکنن و یاد بگیرن دل کسی رو نشکنن:)زندگی چه زیبا میشه:)🦋❤

بازم خداروشکر خونه مادرت میری من خونه مادرم هم اینجا نیست کلا هیچ جا نمیریم ، شاید سالی یک بار 

تو یادت نیست ولی من خوب به یاد دارمبرای داشتنت  دلی  را به دریا زدمکه از آب می ترسید
2738

خونه کسی نمیرم 

عاشق شکلات و پاستیل 😋 افراد بی ادب ریپلای نمیشن پس فک نکن حق با توئه دلیلی نداره باهات بحث کنم حتی کامنتات دیگه خونده نمیشع 🙂دهه شصتی هستم 😍🌹 دخملم 🥰♥️🌹همسرم ♥️

من پدر مادرم شاغلن خودمم هنوز ازدواج نکردم نامزد دارم

صبا میرم خونه دوستام هر روز تقریبا عصرش میرم پیش نامزدم مهمونم داریم خودمون مثلا عموم میاد داییم میاد تقریبا هفته ای ی مهمونو داریم گاهیم بیشتر میشه

هفته ای هیچ بار

راه دوریم با همسرم کلا امسال تاالان که بهمن ماه هست فقط عید رو چندروز مهمان داشتم دیگه هیچکی نیامده خونمون...خودمونم چندماهی یه بار شاید بربم شهرمون.نه جایی میریم نه کسی میاد 

به مردا محبت نکنید هار میشن احترامشون نزارین فکر میکنن کی هستن...کاربری اولم سال galiver96.....کاربری دومم بانو درستکار ..دوتا کاربری تعلیق شده من نتیجه زدن حرف حقه ،،،حرف حق بزنی تعلیق میشی !!!!قوانین این روزها...
2706