2733
2739
عنوان

لیزر الکساندریت دکا

120 بازدید | 10 پست

سلام ...بچه ها من لیزر توتال بادی خواستم انجام بدم پول توتال هم ازم گرفتن ولی اپراتور ک برام انجام داد بالای بازو و گردن و پشت کمر نزد ولی تو نت خوندم اینام جز توتال هست ...

ی  سوال دیگه چرا بعضی جاها می سوخت درد مختصری حس میکردم ولی بعضی جاها نه ؟ و اینکه ریشه مو هم هنوز هست مثل همون ژیلت زدن اینا بعد چند هفته میریزن ؟

من ۲۲ دی انجام دادم ، سوزش اره متفاوت بود جاهای مختلف بدنم، چن روزه انجام دادی؟ توتال اره باید کل بد ...

تازه امروز اولین جلسه بود .... میگن رو استخوان دردش بیشتر حس میشه .... ولی من حس میکنم همه جا ی دست نزد نمی‌دونم حالا 😑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
تازه امروز اولین جلسه بود .... میگن رو استخوان دردش بیشتر حس میشه .... ولی من حس میکنم همه جا ی دست ...

من حدودا ۸۰ درصدی ریزش داشتم از روز ۱۰کم کم شروع شد

چشمت ب امضام افتاد برا شفای مامانم صلوات میفرسی💔🙏
2740
خیلی خوبه ...

من فعلا ک یه جلسه رفتم چن روز دگ جلسه ی دوممه ، هنوز هیچی نشده والا خیلی راضی ام اصلا هنوز شیوم نکردم دراومدن ریختن 😁 تا۲۰ جلسه ام راضی ام برم بعدش بشه سالی یکی دوبار راحت بشم

چشمت ب امضام افتاد برا شفای مامانم صلوات میفرسی💔🙏