2737
2734
عنوان

تهرانیااتروخدا بیاید خیلیی واجبه

132 بازدید | 10 پست

کترینگ آشپزخونه رستوران یا جایی رو میشناسید که سفارشی غذا درست کنه برای یکی دو نفر فقط؟جاش و قیمت مهم نیست اصلا 

میشه معرفی کنید خیییلی خیییییلی واجبه

یه توپ دارم قلقلیه ⚽/سرخ و سفید و آبیه /میزنم زمین هوا میره /نمیدونم تا کجا میره/ من این توپو نداشتم /مشقامو خوب نوشتم /بابام بهم عیدی داد /یه توپ قلقلی داد/مدیونی اکه تا تهش خونده باشی😐😂😂😂😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
وا همه جا غذا میفرستن بیرون دیگه

نه سفارشی باشه مثلا یه سری ادویه بزنه یه سری مواد بریزه شما دستور غذا بدی بهش روغن نداشته باشه اینا

یه توپ دارم قلقلیه ⚽/سرخ و سفید و آبیه /میزنم زمین هوا میره /نمیدونم تا کجا میره/ من این توپو نداشتم /مشقامو خوب نوشتم /بابام بهم عیدی داد /یه توپ قلقلی داد/مدیونی اکه تا تهش خونده باشی😐😂😂😂😂
میزبان فارسی اعلا

ممنون

2740
اینکه به دستور شما بپزه رو‌ نمیدونم ولی سانتر فود غذای رژیمی داره خودشون آنالیز میکنن و رژیم میدن غذ ...

ممنون 🙏🏻🙏🏻🙏🏻