2737
2739

لطفا بگید مغازه چی دارین و میصرفه براتون یا اینکه جایی کار میکنید تو مغازه چی هست و خوبه فروشش من هم میخوام مغازه بزنم نمیدونم چی بزنم که خوب باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بستگی ب منطی

قه ای ک میخوای توش کار کنی داره

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
2728

منم خیلی دوست دارم مغازه بزنم به نظرم لباس زیر خوبه البته یه تعداد محدود هم لباس راحتی خونگی هم کنارش باشه شاید یکی خوشش بیاد ازونا هم خرید کنه اما میترسم کارم نگیره و ضرر کنم 

در دلم آشوبی ست که خدا داند و من😔😔
چی میفروشی عزیزم خونه میان میخرن چقد در ماه درآمد داری

لباس نوزاد و بچه و گاها زنانه خونم حیاط داره تو حیاط میفروشم با سود کم میفروشم معتقدم ۱ میلیون بانک بزارم ماهانه ۱۵ سود بهش میدن من با ۱ میلیون ۲۰ تا تیشرت میخرم رو هر کدوم ۱۰ تومن هم سود کنم میشه ۲۰۰ هزار پس بهتر از تو بانک گذاشتن 

من هر اسمی گذاشتم قبول نشد اسم بیماریه همسرم رو گذاشتم قبول شد برا همین اسمم پسوریازیس هست کاربری قبلیم پناه ۹۵ بود
2740
لباس نوزاد و بچه و گاها زنانه خونم حیاط داره تو حیاط میفروشم با سود کم میفروشم معتقدم ۱ میلیون بانک ...

خونت سر راست یا کوچه پس کوچه هست ویلایی جنس از کجا میاری کیا بیشتر ازت میخرن