2733
2734
عنوان

تجربه من از بارداری

102 بازدید | 10 پست

سلام دوستان 
من میخواستم از تجربه بارداری و زایمانم بگم، چون تو این مدت خیلی از مطالب نی نی سایت استفاده کردم و فکر کردم شاید تجربه های منم بعدا به درد کسی بخوره 
چون ساکن تهران هستم پس مراکزی هم که معرفی میکنم برای تهرانه: 
خب اول از بارداریم شروع کنم و انتخاب دکتر 
تو بارداری من پیش دو تا دکتر رفتم اولی دکتر سالک فرد بود که من خوشم نیومد و فقط یک جلسه‌رفتم پیششون ،(سوالاتم یکی درمیون جواب میداد و خیلی خشک بودن ) به خاطر همین دکترمو عوض کردم و رفتم پیش‌دکتر شهاب الدینی که خیلییی راضی بودم ازشون 
هم بسیار بسیار خوش برخورد بودن و هم به سوالاتم جواب میدادن و استرس بیخودی هم نمیدادن 
فقط مطبشون خیلییییی شلوغه و وقت دهی بسیار بد 
هر جلسه چندین ساعت معطل میشدم تا نوبتم بشه
از اونجا که دکتر شهاب الدینی توضیحات اضافی نمیدن 😁 تصمیم گرفتم کلاسای آمادگی زایمانم شرکت کنم و کلاس آنلاین پیج مهرمادر انتخاب کردم و خداروشکر واقعا راضی بودم ، من هم ورزش و هم آمادگی زایمان این پیج شرکت کردم و میتونم بگم خیلییی از مطالبی که گفتن من جایی ندیدم 
پیشنهاد میکنم حتما کلاسشون شرکت کنید

طی بارداری ، سونوگرافی های مهم ، مثل غربالگری رو پیش دکتر رضوان زاده (سونوگرافی صدرا) رفتم و بازم راضی بودم 😄
فقط برای اینکه معطل نشید باید ۷ صبح اونجا باشید
😑

چون به شدت از زایمان طبیعی وحشت داشتم تصمیم به سزارین گرفتم تو بیمارستان عرفان سعادت آباد و همچنان راضی بودم 😅😂
پرستارا رفتارشون خیلی عالی بود و قبل از اینکه بفهمم چی به چیه ، دیدم اتاق عملم 😁

و اینم بگم بعد بی حسی ، نه کمردرد گرفتم و نه سر درد 
از پمپ درد هم استفاده نکردم چون دردش کاملا قابل تحمل بود 
هزینه بیمارستان حدود ۱۴ میلیون بود که چون بیمه تکمیلی داشتم حدودا ۴ میلیون شد برام💰

خیلی خیلی خواهرانه و دوستانه هم به هرکی فرزند داره یا میخواد بچه دار بشه پیشنهاد میکنم فایل های تربیت فرزند دکتر هلاکویی حتما گوش بده ... مطالبی که میگن فوق العادست ، به صورت رایگانم میتونید دانلود کنید ... اگه حوصله گوش دادنم ندارید میتونید کتابشو تهیه کنید 

خلاصه که به خوبی و خوشی این دوران گذشت و حالا اینور اونور دنبال دکتر اطفالم 😄😄😄

عزیزم فایلا رو ازکجا دانلود کنم

یه بارفرصت وشانس زندگی تواین دنیابهت داده میشه پس همیشه درلحظه حال باش ولذت ببر.هیچ آینده ای وجودنداره..اگه میخوای روحت تازه بشه ویه حالی به خودت وبدنت بدی حتما مدیتیشن کن..امتحان کن ضرر نداره...شکرگزاری تورو توبالاترین فرکانس قرارمیده پس یادت نره هرلحظه شکرگزارباشی...کمک خواسی درزمینه آرامش ونزدیکی به خدا ومدیتیشن و جهان هستی،درحدتوانم درخدمتم..دوستون دارم دوستای من❤️💙💚💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
کسی هست حوصله گوش دادن نداشته باشه حوصله خوندن داشته باشه؟

من.

کتاب که می خونم غرقش میشم ولی فایل صوتی رو نمی تونم گوش کنم نمی تونم تمرکز کنم.

خدای مهربونم بهم ثابت کردی که " در دایره قسمت ما نقطه پرگاریم... لطف انچه تو بنمایی حکم آنچه تو فرمایی"....خودت این نی نی رو بهم هدیه کردی، خودت هم حفظش کن.لیاقت پذیرش و بزرگ کردنشو بهمون بده.
2738
میتونی گوش بدی و به کاراتم برسی ولی وقت کتاب خوندن دیگه نمیشه کاری کرد

اره ولی فایل تربیت فرزند چون میخواستم نکته برداری کنم، بخاطر همین بیشتر وقتمو می‌گرفت