2733
2739
عنوان

بخودم چی هدیه بدم؟

312 بازدید | 30 پست

بخودتون تا حالا هدیه دادین؟ چی بوده؟ 

بعد از دو ماه سخت که تولد پسرم گذشته دوست دارم چند ساعت خواب بخودم هدیه بدم☺️❤️ 

کیا با وجود همه سختی هاش دوست دارن چهارتا بچه داشته باشن؟😄 ریپلای کنین همدیگه رو پیدا کنیم😃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دعوت به رستوران شیک

تو خونه هم دیدن فیلم مورد علاقه 

بعدش هم یه خواب خوب 

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤
2731
من برای خودم بوت سفارش دادم

یه کفش خوب هدیه ایه که هرکسی به آدم نمیتونه بده👍

کیا با وجود همه سختی هاش دوست دارن چهارتا بچه داشته باشن؟😄 ریپلای کنین همدیگه رو پیدا کنیم😃
دعوت به رستوران شیک تو خونه هم دیدن فیلم مورد علاقه  بعدش هم یه خواب خوب

یعنی تنها برم رستوران؟

2738
لوازم ارایشی و بهداشتی... اوم لباس.... کفش... ظرف مس و.... بخودم هیده دادم

راست میگی. ریملم تموم شده. اونم گزینه خوبیه. مارک خوب برای ریمل چیزی سراغ داری؟

یعنی تنها برم رستوران؟

نه با همسرتون

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤

بهترین هدیه ای ک بخودم دادم بخشیدن ادمهایی ک بهم ظلم کردن و فراموش کردنشون

الان خیلی راحت زندگی میکنم

یک سال از همه دور شو و تلاش کن، بعد یک سال از خودت رو نمایی کن، اون لحظه ست که همه دلشون میخواد یا باهات باشن یا جات باشن...💋
یعنی تنها برم رستوران؟

یا با دوست و شاید با مادر یا خواهرتون

بهترین هدیه ای ک بخودم دادم بخشیدن ادمهایی ک بهم ظلم کردن و فراموش کردنشون الان خیلی راحت زندگی میک ...

قبلا اینکار و کردم آخه😅 الانم خیلی باید فکر کنم یادم بیاد از کی رنجیدم😄

بهترین هدیه ای ک بخودم دادم بخشیدن ادمهایی ک بهم ظلم کردن و فراموش کردنشون الان خیلی راحت زندگی میک ...

درست میگید خیلی خوبه این حس بعد از فراموش کردن منم تجربشو داشتم 

2706