2733
2739
عنوان

کاربرای آقا با نام کاربری خانوم

| مشاهده متن کامل بحث + 489 بازدید | 46 پست

خب قبول نکن منم تو اضام نوشتم ممنوع درخواست دوستی هرکی هم درخواست دوستی بده . فقط دوستای نی نی سایتیمو که هم سن و سالای خودمن جهت دردل قبول کردم

𝟏𝟒𝟎𝟏/𝟗/𝟏𝟗 بهترین و زیباترین تاریخ زندگیمون🥹💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هیچ خانومی درخواست دوستی نمیده مگراینکه اجازه بگیره 

چرا

بارها به من درخواست دادن و واقعا خانم بودن.

البته به زعم من

من هرکیو شک کنم آقائه اصلا درخواستشو جواب که نمیدم هیچ. تو آخرین تاپیکی که بودم هم تگش میکنم میگم چرا درخواست دادی😂

متنفرم از آقایونی که زیر آبی تو تاپیکا میگردن و درخواست میدن

کاربری دست یه نفره. من مسئول تمام حرفایی که میزنم هستم✋
2731
اهل دل یعنی چی 🧐 یکی تاپیک زده بود اهل دلی منم نوشتم آره بعد درخواست دوستی داد فهمیدم اقاعه 

🤦😂😂😂😂😂

👈من 👉 آدمی هستم ک اخلاقمو با شعور طرف ست میکنم 🚫پس🚫 اگه یه وقت از اخلاقم ناراحت شدی یه نگاه به شعورت بنداز✌️
اخه اینجا هیچکس به اون صورت کسی و نمیشناسه من تاپیک زدم کلی درد و دل کردم به جوری حرف میزنه انگار خا ...

چرا خب بالاخره اونی که ۴ بار تو تاپیکا دیدی و بنظرت آدمه فرق داره با یه ادم رندوم

من الان بالای ۱۰۰..۱۵۰ تا درخواست دارم که نه رد کردم نه قبول و بیشترشون هم زدن خانم ولی وقتی نمیشناسم لزومی نبود قبول کنم

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS      پیام بده😐                 تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
خب قبول نکن منم تو اضام نوشتم ممنوع درخواست دوستی هرکی هم درخواست دوستی بده . فقط دوستای نی نی سایتی ...

خب اینم من فکر کردم همسن و سال خودمه شرایطش مثل خودمه بعد کلی منشن کامنت 

2740

حالا نه اینکه بگم اون آقایون بی‌تقصیر هستنا. ولی چرا خب هر کسی درخواست دوستی میده قبول میکنید؟ حداقل اول بشناسید طرف رو دوتا جمله باهاش رد و بدل کنید بعد برید مرحله چت خصوصی.

کلا دارم میگم چون توی کاربران خانوم هم مریض و کلاه‌بردار زیاد دیده شده

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
چرا بارها به من درخواست دادن و واقعا خانم بودن. البته به زعم من من هرکیو شک کنم آقائه اصلا درخواس ...

تازه یه سریاشون میرن تاپیک ها قبلی رو میخوون میان راهکارمیدن 

یکیشون خو میگفت چرا پاسخ نمیدی من دارم حس بد میگیرم 😆😆😆😆😆😆

اگر درخواست دوستی بهم بدین از احمق.. احمق ترین
چرا بارها به من درخواست دادن و واقعا خانم بودن. البته به زعم من من هرکیو شک کنم آقائه اصلا درخواس ...

من فقط ب پروفایلشون نگا میکنم بعضیاهم اسم مردپروفایل زن باجنسیت مرد میزارن 😂

به دلِ خسته بگوييدخداوندی هست !
2706