2737
2739
عنوان

بنظرتون دختره؟؟؟

142 بازدید | 9 پست

من تو دو تا پسرم سونوگرافی که رفتم ۱۱هفته و ۵ روز جنسیتو گفت و کامل نشون داد ک پسره.

این بار رفتم دوباره پیش همون دکتر گفت معلوم نیست فعلا. کوچیکه. درحالی که ۱۲ هفته کامل بودم.

سونوی ان تی هم دکتر خودم تو ۱۲ هفته و ۵ روز گفت علائمی از پسربودن نمیبینم..

ولی هیچکدوم نگفتن جنسیت دقیق رو.

G>⬆️⬇️   میشه برای سالم بدنیا اومدن بچه ام یه صلوات بفرستین ؟؟؟ پروردگارا... نمیگویم دستم را بگیر. سالهاست که گرفته ای.. رهایم نکن.   
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

نمیدونم چرا حس کردم دوست نداری دختر باشه!!! آخه وقتی تازه باردار شده بودی هم میگفتی من پسر زام اینم پسره، در حالی که هر کس جای شما بودی و ۲ پسر داشت کلی نذر و نیاز می‌کرد سومی دختر باشه

مامان يه گل پسر ۵ ساله🥰
نمیدونم چرا حس کردم دوست نداری دختر باشه!!! آخه وقتی تازه باردار شده بودی هم میگفتی من پسر زام اینم ...

نه اتفاقا دخترو میخوام بخاطر شوهرم. چون خوشحال میشه دختر باشه..

ولی خب دختر داشتن سختی بزرگ کردنش خیلی بیشتره. همه ما خانومیم و میدونی چی میگم. 

نگران آینده اشم. وگرنه این بارو از ته دل میخوام دختر باشه

G>⬆️⬇️   میشه برای سالم بدنیا اومدن بچه ام یه صلوات بفرستین ؟؟؟ پروردگارا... نمیگویم دستم را بگیر. سالهاست که گرفته ای.. رهایم نکن.   

[QUOTE=224920747]نه اتفاقا دخترو میخوام بخاطر شوهرم. چون خوشحال میشه دختر باشه.. ولی خب دختر داشتن سختی بزرگ کردنش خ ...[/

سخته دختر بزرگ کردن اما دیگه‌ خداییش بعد از ۲ تا پسر همه دلشون دختر میخواد تا تجربه ی دختر داشتن هم داشته باشن ، شاید الان ته دلت از دختر شدن بچت زیاد خوشحال نشده باشی ولی چند سال دیگه میبینی بزرگ‌ترین شانس زندگیت این بود بچه ی سومت دختر شده

مامان يه گل پسر ۵ ساله🥰
2740
[QUOTE=224920747]نه اتفاقا دخترو میخوام بخاطر شوهرم. چون خوشحال میشه دختر باشه.. ولی خب دختر داشتن س ...

انشالله... البته فردا معلوم میشه جنسیتش چیه.

هنوز صدرصد نگفتن..