2733
2739
عنوان

کلاس زبان بهتره یا دانشگاه؟

223 بازدید | 13 پست

عزیزای دلم سلام

من ی ترم رفتم دانشگاه چندسال پیش ولی انقدری خانواده همسرم دخالت و غرغر داشتن که ب کل زده  شدم کنار گذاشتم😔الان ب شدت پشیمونم و میگم کاش ادامه داده بودم الان میخام ادامه بدم ولی انگار حسشو ندارم ب نظر شما دانشگاه برم یا نه برم کلاس زبان مدرک بگیرم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چرااخه؟حس میکنم بی سوادترینم اعتماد ب نفس ندارم

عزیزم من به عنوان یه لیسانسه میگم الان خیلی کم از دانشجوها بعد فارع التخصیلی میتونن کار پیدا کنن اکثرا بیکارن والا تو ایران درس خوندن کشکه 

کلاس زبانم تفریحی خواسی برو شاید مدرک گرفتی بتونی اموژش بدی 

چرا اعتماد بنفس نداری 

از کجا میدونی بعد مدرک گرفتن اعتماد بنفس پیدا میکنی و کمو کاستی دیگت باعث ناراحتیت نمیشه 

اعتماد بنفس یعنی بخاطر خودت و اون مدل زندگی ک دوس داری بکنی بنطرم خواسی برو یه حرفه یاد بگیر کامیپوتر برنامه نویسی طراحی سایت فتوشاپ وباشگاه و ...

لطفا برای موفقیتم صلواتی بفرستید 🙏خدایاااااا کمکم کن
2740
دانشگاه خوب نیست؟کلاس زبان بهم اعتماد ب نفس میده؟حس میکنم خیلی بی سوادم مخصوصا اگه با ی لیسانسه ای چ ...

من اعتقادم اینجوریه چیزایی مثل موسیقی و زبان و نقاشی نیاز به دانشگاه ندارن . من خودم مدتی بود کانون زبان میرفتم خیلیم پیشرفت کرده بودم هم از نظر لهجه خوب بودم هم از نظر صحبت کردن. و اینکه خیلیییی به ادم اعتماد به نفس میده درصورتی که واقعا با رغبت زیاد ادامه بدی و هی دنبال مطالب بروز باشی. و یه توصیه ای دارم واست همیشه تو زندگیت عزت نفس داشته باش خودتو از هیچکس پایین تر ندون خیلیا الکی لیسانس گرفتن ولی تو حتما مسیرتو خوب و هدفمند ادامه بده ایشالا که موفق میشی💕

🖤عزیز وطن غریب وطن بی نوا وطن🖤نفسم این خاکه خون گرمم پاکه🖤
دانشگاه خوب نیست؟کلاس زبان بهم اعتماد ب نفس میده؟حس میکنم خیلی بی سوادم مخصوصا اگه با ی لیسانسه ای چ ...

لیسانس به درد نمیخوره  الان هیچ ارگانی استخدامی ندارن فقط آموزش و پرورشه که اونم بعضی رشته هااا اونم به سختی  اما زبان خیلی عالیه اگه بتونی مسلط شی یه آموزشگاه راه بندازی درآمدن زیاد میشه و کلاس و اعتمادبه نفسش یه طرف

شب پنجشنبه بود شبی که خدا تورو توی دلم گذاشت آنشب همه  ملائکه نوید آمدن یار امام مهدی عجل الله را دادند 
لیسانس به درد نمیخوره  الان هیچ ارگانی استخدامی ندارن فقط آموزش و پرورشه که اونم بعضی رشته هااا ...

ببخشید مگه با مدرکی ک آموزشگاه زبان میده میشه آموزشگاه تاسیس کرد؟؟؟ 

و یا تدریس زبان کرد در اموزشگاها؟

ببخشید مگه با مدرکی ک آموزشگاه زبان میده میشه آموزشگاه تاسیس کرد؟؟؟  و یا تدریس زبان کرد در ام ...

میتونی تدریس کنی اما برای تأسیس بایدبا لیسانس مجوز بگیری 

شب پنجشنبه بود شبی که خدا تورو توی دلم گذاشت آنشب همه  ملائکه نوید آمدن یار امام مهدی عجل الله را دادند