2737
2734
عنوان

اپیلاسیون کی تاحالا رفته

| مشاهده متن کامل بحث + 589 بازدید | 36 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم خیلی سریع تمام میشه ولی کلن برایه مدت راحتی لازم نیس کامل لباست ودربیاری برا بیکنی وپاها شلوار ...

بااین اوضاع من یکی روشو ندارم 

نوشته بود:؛:؛:؛:کسایی که تو سرنوشت هم باشن، به همدیگه برمیگردن.شاید دور باشن، شاید دور بشن، شاید دیر همو پیدا کنن اما بالاخره میرسن ...♤♤                                        عجیب نیست که یک کتاب بعد از چندین‌بار خوانده شدن، چاق‌تر می‌شود!انگار چیزی لابلای صفحه‌ها جامی‌ماندچیزهایی مثل، احساسات، افکار، صداها...^
2728
خواهرم اول از دستاش شروع کردن و بازم روش نمیشد مانتوشو در اورد فقط با سوتین موند بعد سوتینشو باز کرد ...

چرا حرامه ؟

نوشته بود:؛:؛:؛:کسایی که تو سرنوشت هم باشن، به همدیگه برمیگردن.شاید دور باشن، شاید دور بشن، شاید دیر همو پیدا کنن اما بالاخره میرسن ...♤♤                                        عجیب نیست که یک کتاب بعد از چندین‌بار خوانده شدن، چاق‌تر می‌شود!انگار چیزی لابلای صفحه‌ها جامی‌ماندچیزهایی مثل، احساسات، افکار، صداها...^
2738
مگه خلی پولتو بدی اپیلاسیون؟ راحت همون پولو بده لیزر خودتو راحت کن

خب میگن اشعش سرطان زاست اینطوره یانه

لیزرم میگه لباسات کلا دربیار یانه من خو روم نمیشه

،بستگی داره که کجا رو بخواهی اگر کل پایین تنه رو بخواهی، لباس پایین رو در میاری، من خودم تا حالا بیکینی نرفتم،،، بعدم شنیدم یک دفعه بری روت باز میشه ولی لیزر از اپیلاسیون زودتر جواب میده 

من یبار اپیلاسیون کل بدن رفتم پشیمونم

تموم بدنم شد جوش 

تو یک زنی ^_^..! زیبا باش! لباس خوب بپوش! ورزش کن! مواظب هیکل و اندامت باش! هر سنی که داری خوب و زیبا بگرد! همیشه بوی عطر بده! مطالعه کن و آگاهی ات را بالا ببر... خودت را به صرف قهوه ای یا چایی در یک خلوت دنج مهمان کن! برای خودت گاهی هدیه ای بخر! وقتی به خودت و روحت احترام میگذاری احساس سربلندی میکنی آنوقت دیگر از تنهایی به دیگران پناه نمیبری و اگر قرار است انتخاب کنی کمتر به اشتباه اعتماد میکنی یادت باشد .."برای یک زن عزت نفس غوغا میکند"                                          #دکتر_کاتوزیان پدر علم حقوق ایران
من رفتم.فقط برا اضافه.انقدر تند تند کار میکنه حواسش نیست که بخاهی خجالت بکشی

خداروشکر ، مسخره نمیکنن بدنمو ببینن

منکه دارم میرم لیزر. الکی پولتو ب اپلاسیون نده که چند ساااله اپلاسیون میکنم و الکی پولمو دور ریختم. 

بعدم اون در روز انقد خانوم لخت میبینه که اصلن براش مهم نیس. 

برو راحت کن خودتو