2737
2739
عنوان

درد دل

| مشاهده متن کامل بحث + 241 بازدید | 33 پست
اخه انقدر توی این زندگی خستم که فکر میکنم زندگی قبلی بهتر بود حداقل سر خونه زندگیم بودم حداقل حرف از ...

خب شما پیشش برید نمیشه؟

باخدا باش و پادشاهی کن...بی خدا باش و هرچه خواهی کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه انقدر توی این زندگی خستم که فکر میکنم زندگی قبلی بهتر بود حداقل سر خونه زندگیم بودم حداقل حرف از ...

شما بین زندگی  بد وبدتر داری میگی کاش زندگی بدی داشتم انقد ارزش خودتو نیار پایین از شر اینم خلاص شو باور کن خدا دررحمتشم به سمت تو باز میکنه

خب شما پیشش برید نمیسه؟

نه دعوتنامه نمیده 

یکماه پیش براش گل فرستادم 

بعد اون راننده ای که قرار بود گل رو براش ببره بهم ویس داده میگه حس میکنم همسرت یجوریه اصلا شوق واسه گل رو نداشته و نیومده تحویل بگیره گفته دوهفته ای توی اون شهر نیست و حس کرده شوهرم اصلا نمیخواد این رابطه رو ادامه بده 

2728
شما بین زندگی  بد وبدتر داری میگی کاش زندگی بدی داشتم انقد ارزش خودتو نیار پایین از شر اینم خلا ...

تازه میترسم جدا بشم بعد مثل زندگی سابقم ببینم که ایشونم زن گرفته چقدرم خوشبخته 

شما بین زندگی  بد وبدتر داری میگی کاش زندگی بدی داشتم انقد ارزش خودتو نیار پایین از شر اینم خلا ...

از مردهایی که احساس خانوما رو نادیده میگیرن به هر دلیل خوشم نمیاد نمیدونن زن حساس هست مگه چقدر طاقت داره

2738
نمیشه اون حتی پیشت نیس نزار سنت بره بالاتر غیابی جداشو

مهریمو میخوام 

۴ سال عمرمو گرفته ول کرده رفته 

بددهنیا و خانم بازیاشو تا الان تحمل کردم 

منتظرم بیاد مهرمو بذارم اجرا 

پس متقاعدش کن برگرده سرخونه زندگیش یا شمابرو پیشش

از همه جا بلاکم جواب خانوادمو نمیده 

مادرش باهاش در ارتباطه که اینم انگار نه انگار 

منم نمیتونم بدون دعوتنامه برم ویزام برگشت میخوره 

منم با یه نفر در ارتباط بودم به صورت مجازی شنبه هفته پیش حدود ساعت ۵ تلفنی صحبت میکردیم یهو تلفنش قطع شد از اون روز تا الان خیلی حالم خرابه دسترسی بهش ندارم دلم آشوبه نگرانم همش گوشیم دستمه که زنگی بخوره تا صبح کابوس میبینم یکسال باهم هستیم مشکلی نداشتیم اصلا میگم نکنه بلایی سرش اومده چون درحال رانندگی بود

برام دعا کنید

2706