2737
2739
عنوان

درد دل

241 بازدید | 33 پست

حدود ۷ سال پیش جدا شدم 

به خواست خانوادم بود 

گفتن همسرم دوست دختر داشته و نباید باهاش بمونم و از اونجایی که کم سن بودم و ترسو و خجالتی روم نمیشد بگم همسرمو میخوام یا حداقل بذارین باهاش زندگی کنم تا خودم به این نتیجه برسم به دردم نمیخوره ، یادمه دوست دخترش اومد به من گفت که قبل از ازدواجم با شوهرم شش ماهی دوست بوده و قصد ازدواج داشتن پیاماشو بهم نشون داد ، الان که فکر میکنم میبینم پیام بدی نبود حتی قربون صدقه هم نبود ، در حد سلام علیک، بعد که همسرم منو میبینه که از همه لحاظ باهاشون هم کفو هستم میاد خواستگاری و ما باهم ازدواج میکنیم . 

و زمانیکه دختره میاد میگه دوست بودن دیگه رابطه ما تموم میشه 

هنوز رابطه ما قانونا تموم نشده بوده که همسرم با یه دختری که ازش ۹ سال کوچکتره توی مسافرت مشهد باهم آشنا میشن و بلافاصله بعد از طلاقمون باهم ازدواج میکنن، یادمه میرفتم عکساشونو چک میکردم ، دلم ریش میشد وقتی کامنتای دوستاشونو میخوندم که نوشته بودن براشون عشقتون پایدار ! یا میدیدم سفره هفت سین انداخته در حالی که من عیدی نداشتم یا همسرم برای ولنتاین خرسای بزرگ خریده بود یا دوربین برای تولدش گرفته بود فیلم سوپرایز گذاشته بودن ، حتی دلم اون سرویس قابلمه شو میخواست ، چقد دلم ریش شد وقتی تخت دونفره با روکش قرمزشونو دیدم و حتی وقتی دیدم دختره چشماش سبزه احساس زشتی کردم و هنوزم که اسمشون میاد یا هراتفاقی که منو یاد گذشته بندازه تحملش برام سخته! 

منم بعد از ۳ سال ازدواج مجدد کردم گفتن پسره مودبه درسخونه آینده داره میخواد بره خارج فلانه بهمانه و در نهایت با حمایت مالی خانواده من از ایران رفت و الان نزدیک به ۴ ساله که برنگشته و خبری ازش نداریم 

به شدت غصه روزهای رفته و عمر و جوانی که پای این زندگی گذاشتمو میخورم نه راه پیش دارم نه راه پس! 

شمام تعریف کنین میخونم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

الهی عزيزم خیلی حس انتظار بده خیلییییی منم اینروزا دارم از انتظار رنج میبرم

هیچوقت انتظار کشیدن رو دوست ندارم دارم فکر میکنم بهتر اینه که همیشه مجرد بمونم تا نذارم بهم آسیب روحی برسه

باخدا باش و پادشاهی کن...بی خدا باش و هرچه خواهی کن

چقدر حیف

نمیدونم حتما قسمت بوده.ازش جدا شدی از شوهر دومت؟

منم تو ۱۴ سالگی،بخاطر اینکه مخالفتی نکردم خانوادم دادنم ب پسر عموم

حالا بعد ۸ سال،ک کلی مشکل داشتم و با همه اخلاقاش و نداریش ساختم،دارم جدا میشم،خودم درخواست دادم

چون دیدم کل عمرم بر فناست با این آدم

البنه اینکه بچه دارم نشدیم،تو تصمیم و شرایط زندگیمون اثر داشت🙃

خدا جونم لطفا هر کی میخواد مامان شه به آرزوش برسون🤲🙂❤    آمممیییین                                                                دعا کنیم واسه هم🤗                                          شکرت که اینبار بچمو سالم و سلامت گذاشتی بغلم🤗🥲😍                            

چی بگم  منم به اصرار خانوادم ازدواج کردم  بامید اینکه علاقمند بشم بهش  نشدم  خانواده درست درمونی هم نداشتم ک بخوام جدا بشم  همیشه تو حسرت عشق به همسر هستم اصلا نمیدونم اونایی که عاشق شوهرشون هستن چه جور  خوشبختی ای دارند و من اونو ندارم 

2738
بدترین مشکله بخدا دوست دارم خودکشی کنم😔

منم مشکل مالی داشتم خیلی خداروصدا زدم بعدش یه مشکلی بدتر پیدا کردم که فهمیدم خدا بخاطر همین هیچوقت حاجتم نمیداد بخاطر این مشکلی که ازش بی خبر بودم کلی ورد ودعا رزق وروزی خوندم اثر نکرد تا اینکه ریشه ی کار فهمیدم

اونم به دردت نمیخورد تنوع طلب بود ازاونا ک سریع دختر می بینن دلشون میلرزه 

اخه انقدر توی این زندگی خستم که فکر میکنم زندگی قبلی بهتر بود حداقل سر خونه زندگیم بودم حداقل حرف از دختر نبود ولی این زندگی همش سر دوست دخترای همسر فعلیم دعواس منو بخاطر اونا گذاشته کنار و نمیاد ایران ، حتی برام عروسی نگرفتن، کلا گند زدن به همه چی 

2706