2737
2734

یه بارم سر بارداری پسرم بودم فک کنم ۵ ماهم بود ظهر بود خوابم برد 

خواب یکی از همکلاسیام که از همشهریامونم بود دیدم که چندسالی میشد توی تصادف فوت شده بود 

بهم گفت عمر تو تا همینجا بود خدا بخاطر پسرت ۱۲ سال بهت بخشید😭😭

همش میگم ۱۲ سالگی پسرم تنها میمونه خیلی ناراحتم همیشه😭

خدایا دارم صدات میکنم...میبینی منو؟؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شایدم واقعا خدا منتظره ببینه من می‌بخشم که دستم بگیره

آره باور کن خدا منتظره مطمئن باش حتی اگر جواب این کارتو اینجا نگیری خدا اون دنیا جبران میکنه برات فقط اگه سختته ازش کمک بخواه بگو برای شادی خدا و امامت اینکارو میکنی 

السلام علیک یا امیرالمومنین ❤️ سلام آقاجونم سلام مهربون ترینم سلام عزیزترینم ❤️ سلام بابای امام حسن ❤️ سلام بابای زینب پرافتخار ❤️ سلام عزیزی که سادات به فرزندش بودن افتخار میکنن ❤️ چی میشد منم بچت بودم و بهت میگفتم بابا علی و شما هم میگفتی جانم دخترم ❤️ پر اشتباهم آقاجون ولی از همین شب میلادت قول میدم تلاش کنم که فردای مرگم با تاسف نامه عملمو نخوونی شما هم قول بده بیای دیدن کسی که عاشقت بود ولی بد بود و به عشقت میخواد تلاش کنه 🌱🥺 اینو نوشتم آقاجونم که یادم نره چه قولی دادم پس یاعلی مدد ❤️🌱 یاعلی گفتیم و عشق آغاز شد ... به تاریخ ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ به امیدخدا ❤️❤️❤️ میشه برام دعا کنید لطفا 🙏🏻❤️ با افتخار شیعه‌ی علی بن ابی طالب هستم ‌. مردی که پدر یتیمان فاطمه دختر پیامبر بود . امروز  علی نیست ولی پسرش جگرگوشه‌ی فاطمه ، مرهم جگر پاره پاره حسن ، منتقم خون پاک حسین ، منتقم اسارت عمه جانش زینب ، شمشیر در غلاف سجاد در کربلا ، امید شب و روز باقر ، تمام وجود صادق ، همنشین تنهایی های کاظم ، آشنای غربت رضا ، غصه دار تنهایی جواد ، خورشید شب های هادی و شنیدنی ترین سکوت حسن زنده است . او هست او می آید و هیچ کس جلودار پسر فاطمه و علی نیست ❤️ بیا ای پسر شاه نجف که جان ناقابلم به فدات 🌱🌱🌱❤️

خواب دیدم عمه ام به دختر عمه ام که کنارم وایستاده بود گفت گریه نکن از دوریم دنیا همینه ، فقط اون مرغی که دستتونه درست خرد کنین (یعنی درست زندگی کنین با حق زندگی کنین) ... همین عمه ام رو عمه کوچیکم بعد فوت خواب دیده بود بهش گفته بود فلانی اینجا خیلی قانونش با دنیا فرق داره

یه دوست خیلی خوب و مهربون هم تو دانشگاه داشتم تصادف کرد فوت کرد اونم تو خواب گفت همه چی خوبه فقط یه کم به حجابم گیر دادن ازم پرسیدن ، تازه حجاب خوبی داشت اونم سال ۸۶ که لباسا عادی بود مثل الان نبود

یکی از بچه های دانشگاه هم یادمه تعریف می کرد یکی از دوستاش فوت شده بود به خوابش اومده بود و گفته بود دنیا عین حبابه نگاه کن حبابه خودتو مسخره اش نکن دستت رو پر کن

برای پسرخاله ام که با کرونا فوت کرد زیاد صلوات میفرستادم یه شب خواب دیدم پشت یه میز نشسته تو خونه ی قدیمی مون که پر از مهمونم بود بهم گفت تو خیلی شرمنده ام میکنی ممنونم فهمیدم صلوات ها رو میگه

مامانم مادربزرگم رو بعد از فوت خواب دیده بود که با یه دختر کوچولو تو یه باغ قدم میزنه پرسیده بود مامان این کیه گفته بود خواهرته که خیلی کوچیک بود فوت کرد وقتی اومدم اینجا منتظرم بود

یه معامله ای هم پدرم میخواست انجام بده خواب پدربزرگم رو دیده بود بهش گفته بود من با پدر فلانی (طرف معامله ) اینجا کار رو تموم کردم قیمت رو هم تموم کردیم .. همونم شد

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم
2731
نه یسری چیزای محدود رو گاهی اجازه دارن ظاهرا

شاید این طوری باشه الله اعلم

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
شایدم واقعا خدا منتظره ببینه من می‌بخشم که دستم بگیره

حالا چیا دیدی ازش تو خواب

السلام علیک یا امیرالمومنین ❤️ سلام آقاجونم سلام مهربون ترینم سلام عزیزترینم ❤️ سلام بابای امام حسن ❤️ سلام بابای زینب پرافتخار ❤️ سلام عزیزی که سادات به فرزندش بودن افتخار میکنن ❤️ چی میشد منم بچت بودم و بهت میگفتم بابا علی و شما هم میگفتی جانم دخترم ❤️ پر اشتباهم آقاجون ولی از همین شب میلادت قول میدم تلاش کنم که فردای مرگم با تاسف نامه عملمو نخوونی شما هم قول بده بیای دیدن کسی که عاشقت بود ولی بد بود و به عشقت میخواد تلاش کنه 🌱🥺 اینو نوشتم آقاجونم که یادم نره چه قولی دادم پس یاعلی مدد ❤️🌱 یاعلی گفتیم و عشق آغاز شد ... به تاریخ ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ به امیدخدا ❤️❤️❤️ میشه برام دعا کنید لطفا 🙏🏻❤️ با افتخار شیعه‌ی علی بن ابی طالب هستم ‌. مردی که پدر یتیمان فاطمه دختر پیامبر بود . امروز  علی نیست ولی پسرش جگرگوشه‌ی فاطمه ، مرهم جگر پاره پاره حسن ، منتقم خون پاک حسین ، منتقم اسارت عمه جانش زینب ، شمشیر در غلاف سجاد در کربلا ، امید شب و روز باقر ، تمام وجود صادق ، همنشین تنهایی های کاظم ، آشنای غربت رضا ، غصه دار تنهایی جواد ، خورشید شب های هادی و شنیدنی ترین سکوت حسن زنده است . او هست او می آید و هیچ کس جلودار پسر فاطمه و علی نیست ❤️ بیا ای پسر شاه نجف که جان ناقابلم به فدات 🌱🌱🌱❤️
2740

منم چند بار خواب دیدم.

یه بار خواب دیدم نمیگم چی شد که مردم .

بعد که مردم با چهار تا از دوستام باهم همزمان مردیم هممون رفتیم اون دنیا.یهو دیدم یه لوله های بزرگ که ادم از توش رد میشه شیشه ای که از بیرون میدیدیش فرشته ها گرفته بودن ادما رو هرکی رو واسه یه گناهی غذاب میدادن دیدم یکی رو از تو لوله در اوردن دوتا فرشته زیر بغلشو گرفته بودن میبردنش بهش میگفتن تو دیگه راحت شدی تموم شد غذابت پاک شدی....

بعد به ما چند نفر گفتن شما نمیخواد از این لوله ها رد بشید بیایید باید برید ملاقات خدا شما شهید شدید منو بردن تو یه جایی بعد فقط نور میدیدم اونجا یه چیزی شبیه درجه داشتن میدادن .....

این قضیه گذشت تااااا یک سال بعد دقیقا اتفاق افتاد ولی من نرفتم یعنی بعدا فهمیدم که چرا نرفتم اگه رفته بودم اون خوابم به حقیقت میپیوست نحوی مردنم نگفتم.دقیقا اگه قبول کرده بودم عین خوابی که دیدم که چطوری میمیرم پیش میومد ولی متاسفانه دیر فهمیدم

یه بارم سر بارداری پسرم بودم فک کنم ۵ ماهم بود ظهر بود خوابم برد  خواب یکی از همکلاسیام که از ...

اگه عمرت تمام بود دیگه ادامه ای در کار نبود حتی پیامبر خبر نداشتن کی فوت میکنم پس آرام زندگی کن هیچکس نمی دونه پیمانه کی پر میشه اون فقط یه خواب بوده

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
من خواب اموات زیاد دیدم  اما ۳ ۴ تا خواب بود که هیچوقت فراموشم نمیشه و همیشه مو ب مو یادمه و چ ...

وای خدا که انقدر مهربونه میخواد بهت بگه اینکارا رو انجام بده زندگی اصلی ما اونجاست پس اونجا رو دریاب

منم خواب مادربزرگ پدریمو خیلی میبینم قبل از فوتش بیچاره خیلی ضعیف شده بود و لاغر ولی توی همه ی خوا ...

خدابیامرزتش چه قشنگ 😍😍😍

من یبار خواب عمه ی پدرمو دیدم سال ها میش فوت شدن گفتم عمه خوبی نیستی نمیای سر بزنی دیدم گفت من پیش خدیجه بودم تو خواب فکر کردم منظورش یکی از فامیلای شوهر منه گفتم عمه تو اونو از کجا میشناسی گفت نه منظورم زن امام خمینیه !!!!!وقتی بیدار شدم سرچ کردم دیدم اسم همسر امام خمینی خدیجه ثقفی بوده!اصلاااا اینو نمیدونستم من خیلی برام جالب بود 

واسه سلامتی آقا امام زمان و ظهورشون یه صلوات میفرستین؟