2733
2734

@باخداباش۰۰۰۰۰    

السلام علیک یا امیرالمومنین ❤️ سلام آقاجونم سلام مهربون ترینم سلام عزیزترینم ❤️ سلام بابای امام حسن ❤️ سلام بابای زینب پرافتخار ❤️ سلام عزیزی که سادات به فرزندش بودن افتخار میکنن ❤️ چی میشد منم بچت بودم و بهت میگفتم بابا علی و شما هم میگفتی جانم دخترم ❤️ پر اشتباهم آقاجون ولی از همین شب میلادت قول میدم تلاش کنم که فردای مرگم با تاسف نامه عملمو نخوونی شما هم قول بده بیای دیدن کسی که عاشقت بود ولی بد بود و به عشقت میخواد تلاش کنه 🌱🥺 اینو نوشتم آقاجونم که یادم نره چه قولی دادم پس یاعلی مدد ❤️🌱 یاعلی گفتیم و عشق آغاز شد ... به تاریخ ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ به امیدخدا ❤️❤️❤️ میشه برام دعا کنید لطفا 🙏🏻❤️ با افتخار شیعه‌ی علی بن ابی طالب هستم ‌. مردی که پدر یتیمان فاطمه دختر پیامبر بود . امروز  علی نیست ولی پسرش جگرگوشه‌ی فاطمه ، مرهم جگر پاره پاره حسن ، منتقم خون پاک حسین ، منتقم اسارت عمه جانش زینب ، شمشیر در غلاف سجاد در کربلا ، امید شب و روز باقر ، تمام وجود صادق ، همنشین تنهایی های کاظم ، آشنای غربت رضا ، غصه دار تنهایی جواد ، خورشید شب های هادی و شنیدنی ترین سکوت حسن زنده است . او هست او می آید و هیچ کس جلودار پسر فاطمه و علی نیست ❤️ بیا ای پسر شاه نجف که جان ناقابلم به فدات 🌱🌱🌱❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الهی خیر ببینی استارتر جان 

❤️❤️❤️❤️

السلام علیک یا امیرالمومنین ❤️ سلام آقاجونم سلام مهربون ترینم سلام عزیزترینم ❤️ سلام بابای امام حسن ❤️ سلام بابای زینب پرافتخار ❤️ سلام عزیزی که سادات به فرزندش بودن افتخار میکنن ❤️ چی میشد منم بچت بودم و بهت میگفتم بابا علی و شما هم میگفتی جانم دخترم ❤️ پر اشتباهم آقاجون ولی از همین شب میلادت قول میدم تلاش کنم که فردای مرگم با تاسف نامه عملمو نخوونی شما هم قول بده بیای دیدن کسی که عاشقت بود ولی بد بود و به عشقت میخواد تلاش کنه 🌱🥺 اینو نوشتم آقاجونم که یادم نره چه قولی دادم پس یاعلی مدد ❤️🌱 یاعلی گفتیم و عشق آغاز شد ... به تاریخ ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ به امیدخدا ❤️❤️❤️ میشه برام دعا کنید لطفا 🙏🏻❤️ با افتخار شیعه‌ی علی بن ابی طالب هستم ‌. مردی که پدر یتیمان فاطمه دختر پیامبر بود . امروز  علی نیست ولی پسرش جگرگوشه‌ی فاطمه ، مرهم جگر پاره پاره حسن ، منتقم خون پاک حسین ، منتقم اسارت عمه جانش زینب ، شمشیر در غلاف سجاد در کربلا ، امید شب و روز باقر ، تمام وجود صادق ، همنشین تنهایی های کاظم ، آشنای غربت رضا ، غصه دار تنهایی جواد ، خورشید شب های هادی و شنیدنی ترین سکوت حسن زنده است . او هست او می آید و هیچ کس جلودار پسر فاطمه و علی نیست ❤️ بیا ای پسر شاه نجف که جان ناقابلم به فدات 🌱🌱🌱❤️

@29bahar29    

لطفا همین تاپیک الان تو. اینجا تعریف کن

ب نام آن که آفریـــد مرا   و برای عشق زیـــبایــم ترا     خدای مهربانم  دوستــــــت دارم برای همه نعمت هایی ک برایم  لطف نمودی خدای مهربانم سپاس گذارم  برای   آفرینش   فرشته ای دوست داشتـــنی    چـــون     مـــــادر                   و آرامشی کــــه در آغوشش قرار    داد ــــی       امضای دوست تعلیق شده    melikaj20051982                          هرزگی روشن فکری نیست،بی حجابی هرزگی نیست، بهشت نیز اجباری نیست، مرد حیوانی بی اختیار نیست، و زن بودن علل گناه کسی نیست. حرف های دل یک دختر چادری
2728
باشه عزیزم

💐

ب نام آن که آفریـــد مرا   و برای عشق زیـــبایــم ترا     خدای مهربانم  دوستــــــت دارم برای همه نعمت هایی ک برایم  لطف نمودی خدای مهربانم سپاس گذارم  برای   آفرینش   فرشته ای دوست داشتـــنی    چـــون     مـــــادر                   و آرامشی کــــه در آغوشش قرار    داد ــــی       امضای دوست تعلیق شده    melikaj20051982                          هرزگی روشن فکری نیست،بی حجابی هرزگی نیست، بهشت نیز اجباری نیست، مرد حیوانی بی اختیار نیست، و زن بودن علل گناه کسی نیست. حرف های دل یک دختر چادری

پریروز همسایه مامانم فوت کرده طرف خادم حرم امام رضا بوده و سن و سالی نداشت یه پسر ۱۸ ساله داره یه دختر ۱۴ ساله ...

خیلی خیلییییی آدم خوبی بود.. ما تو یه شهر نسبتا کوچیکی هستیم (شهرمون تقریبا ۶۰ هزار نفر جمعیت داره)

همه میشناختنش خیلی مرد با اخلاق و نیکوکار و با خدایی بود دم افطار ایست قلبی کرد 

دیروز یه خانوم غریبه از مشهد اومده بود که اقوامشون تو شهر ما هستن اومد سر مزار گفت من دیشب خواب دیدم امام رضا و ۱۵ تا از یارانش اومدن همین قبرستان گفتن ما اومدیم اینجا اتراق کردیم چون فردا می‌خوان یکی از یارامو بیارن🥺🥺🥺 وای الان که دارم میگم تمام تنم میلرزه 😟😟

من یه پدربزرگ مهربون داشتم که همین دو یا سه سال پیش فوت کرد . بهش میگفتیم آقاجان چون واقعا آقا بود و برامون خیلی عزیز بود .

ایشون وقتی به رحمت خدا رفتن ۹۱سالشون بود ولی اینقدر آدم خاکی و سر به زیر بود که من یادم نمیاد در این بیست و چند سالی که کنارم بودن یک دفعه داد زده باشن سرم یا دعوام کرده باشن .

اصلا اهل غیبت کردن نبودن و تو مجلسی اگر بحث غیبت بود سریع بحث عوض میکردن . 

ولی ایشون آخر عمرشون خیلی مریض شدن حتی مامانم میگه نوروز ۱۴۰۱که رفتیم خونش بابام گفته دخترم من دیگه سال ۱۴۰۱به آخر نمیرسونم😞

دقیقا همین هم شد . ایشون مرداد همون سال حالشون بد شد و کما رفتن که منتقل شدن بخش مراقبت های ویژه و مهر ماه همون سال فوت کردن . 

ولی زمانیکه ایشون تو کما بودن چندین نفر خواب مرگ ایشونو دیده بودن .

اولیش خودم...

خواب دیدم با مامانم تو خونه نشستیم و من تو آشپزخونه ام و که مامانم و دایی کوچیکم تلفنی با هم حرف میزنن و خیلی میخندن ، خیلی زیاد میخندن ، خیلی زیاد ...

بعد مامانم به دایی میگه یه برنامه بزار بریم سفر ، دایی گفت بزار واسه بعد از فوت آقاجان همه باهم میریم سفر 😞یهو مامانم غمگین شد . انگار میدونست که باباش داره میمیره .

تعبیر خواب که دیدم نوشته بود خنده ی زیاد در خواب نشانه بلا و مصیبت در واقعیت است .

دومیش زندایی ام ...

زن دایی ام مادربزرگ مرحومم خواب میبینه که ایشون نزدیک ۳۰ساله از دنیا رفته . تو خواب ازش میپرسه حاج خانوم شما اینجا چی کار میکنید ؟ مادربزرگم میگه آمادش کنید اومدم با خودم ببرمش 😞

سومیش عمه مامانم ....

عمه مامانم مادر خودشو خواب میبینه که لباس های تمیز پوشیده و موهای بلندشو شونه کرده . بهش گفته مامان چرا اینقدر خوشحالی و مادرش گفته مهمون دارم ، داره برام مهمون میاد 😞

دو سه روز بعد از این خواب پدربزرگم فوت کرد .

بعد از اینکه مراسم چهلم گرفتیم دایی بزرگم یک شب خواب میبینه که داره وارد یه اتاق کوچیک میشه که یه راه پله داشته به سمت بالا ولی دایی من بالا نرفته و تو همون اتاق مونده و همه جا رو مه گرفته بوده .

یهو پدربزرگ مرحومم میبینه . پدربزرگم بهش میگه پسرم من که از این دنیا رفتم ، تمام چیزی که من تو این دنیا داشتم همین کتابام بوده که اونم میراث من برای شماها باشه . بعدم راهشو کشیده سمت پله ها و رفته بالا .

دایی ام میگه از بالای پله ها صدای شادی و دست زدن میومده و وقتی پدربزرگم رفته بالا همه گفتن حاج آقا ... خیلی خوش اومدی ❤️😞

فقط حیدر (ع) امیر المومنین است ❤️سلام ! خوش اومدین به امضای من 💐 از اینکه وقت میزارید و امضای منو میخونید ممنونم ، یک دنیا سپاس بیکران تقدیم شما 💐❤️من میدونم که گاهی تو بعضی تاپیک ها با حرفام دلتونو میشکنم ولی باور کنید هیچی ته قلبم نیست بیشتر حرفام یا از سر دلسوزیه یا واسه کمک کردن به شما ❤️ میام تو تاپیک هاتون حرفاتونو میشنوم ، درد دلاتون میخونم ، من دو تا گوش شنوا دارم واسه شنیدن غصه ها و خنده هاتون ❤ البته من سعی میکنم در تاپیک هایی که تخصص ندارم شرکت نکنم 💐لینک کپی کن و از دیدنش لذت ببر👇💜https://www.aparat.com/v/3Lfog ❤️اللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَةَ وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بنیها بِعَدَدِ ما اَحاطَ بِه عِلْمُکَ(خداوندا به شماره آنچه که علم تو به آن احاطه دارد بر فاطمه و پدر و همسر و فرزندان او درود فرست.)❤️این نغمه ی زیبای یاران حسین (ع) است : انا فتحنا لک فتحنا مبینا(فتح _۱، ما تورا پیروزی بخشیدیم و این چه پیروزی درخشانی است) تاریخ از امشب تحت فرمان حسین (ع) است❤ الحمدلله الذی جعلنا من المتمسکین بولایته علی ابن ابی طالب و اولاده المعصومین صلوات الله علیهم اجمعین ❤به نام خاک دیار خدا به نام نجف ، به نام حضرت سلطان دین امام نجف(ع) ❤️ به نام خاک زمینی که جمع اضداد است ، که پادشاه وگدا میشود غلام نجف ❤️ دلیل خلقت عالم ، دلیل خلق زمین به احترام علی(ع) بود ، احترام نجف ❤️گمان کنم که خدا از ازل به دست خودش ، نوشته واژه ی الله را به بام نجف ❤️علی (ع)است کعبه ی دلها که واجب است تو کنی سجده در تمام نجف ❤️ در آرزوی غبارش بمیر چون که خدا به دست فاطمه (س) داد اختیار شاه نجف (ع) ❤️ سلام کرده همه ی عالم به سوی نجف ولی میرسد به کربلا سلام نجف ❤️اگه از امضام خوشت اومد ازت میخوام با اون دل پاکت برام دعا کنی عاقبت بخیر بشم ❤ برای سلامتی و ظهور  امام زمان (ع)دعا کنید 🙏ان هذا القران یهدی للتی هی اقوم و یبشر المؤمنین الذین یعملون الصالحات ان لهم اجرا کبیرا (اسرا _۹،بدرستی که این قرآن مردم را به طریقی که راست ترین و استوارترین طریقه است هدایت می کند و مؤمنانی را که عمل شایسته انجام می دهند، بشارت می دهد که پاداش عظیمی برای آنها خواهدبود).❤️ الیس الله بکاف عبده(زمر_۳۶، آیا تنها خدا برای بنده اش کافی نیست ؟!)
2738
من یه پدربزرگ مهربون داشتم که همین دو یا سه سال پیش فوت کرد . بهش میگفتیم آقاجان چون واقعا آقا بود و ...

خدا بیامرزتشون 🖤🖤🖤

خدایا ....؟.......؟.......!!                                              ﺣﻤﺪ ﻭ ﺳﭙﺎﺱ ﻣﺨﺼﻮﺹ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪﯼ است ﮐﻪ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺧﻮﺍﺳﺘﻢ ﺍﻭ ﺑﻮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺍﻭ ﺧﻮﺍﺳﺖ ﻣﻦ ﻧﺒﻮﺩﻡ !                                       خدایا ...…چه دارد آنکه تو را ندارد ؟؟                                                   و چه ندارد آنکه تورادارد.                                         اللَّهُـمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّـدٍﷺ وَآلِ مُحَمـَّدﷺوعجل فرجهم.                                          

یکی از دوستان خانوادگی ما زن جوون و به روزی بود 

اهل کاشت ناخن و مانتو کوتاه و بعضی وقتها هم روسری سرش نمیکرد،من قضاوتش نمیکنم شاید آبروش پیش خداازمن بیشتر بوده

پارسال بنده خدا سرطان گرفت و از دنیارفت دخترش میگفت خواب مامانم رو دیدم بدون سر بوده از دور اومد پیش من سر نداشت فقط تن بود بعد هم پشت کرد به من و رفت 

نمیدونم تعبیرش چیه انشااله که خدا رحمتش کنه 

برای سلامتی امام زمان صلوات بفرستید لطفا
سلام نمیدونم از دیشب تا حالا صفحه به صفحه ی تاپیکو خوندم موفق نشودم به اخرشم برسم ..... دلم خواس ...

خوش بحالت.خیلی منم قدیم ها خواب ائمه و پیامبران و میدیدم ولی سال هاست بی نصیب شدم.خدا گناهانمون و ببخشه سعادت دیدارشون و نصیبمون کنه.خواهرم برای من هم دعا کن.منم مثل تو خیلی دلتنگم.خیلی حسرت میخورم.کاش نوجوان و پاک بودم.کاش زبانم به غیبت وا نشه.و ...

.خدا خیلی بهت محتاجیم.خدا نیرو بهمون بده.نور درونمون و زیاد کن.

بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنید📿عایی که امام حسین(ع) در روز عاشورا به فرزند خود آموخت تا در مشکلات عظیم بخواند.🕋🕋
2706