2733
2739
عنوان

سیسمونی

173 بازدید | 23 پست

دوستان عزیز
شما موافق گرفتن سیسمونی از طرف خانواده مادری نوزاد هستید؟
نظر شخصی من اینه که من و همشرم اگر توان خرید لوازم اولیه زندگی بچه خودمونو نداشته باشیم نباید بچه دار بشیم چون قطعا تو تامین آینده بچه هم به مشکل میخوریم
پس بهتره این رسم رو بزاریم کنار و از خانواده ها توقع نداشته باشیم لوازم بچه مارو تامین کنن

کاملا موافقم

خانواده دختر تو این گرونی گناه نکردن که

همیشه یادمان باشد که نگفته هارا میتوان گفت، ولی گفته  هارا نمیتوان پس گرفت، چه سنگ را به کوزه بزنی چه کوزه را به سنگ، شکستن با کوزه است... دل ها خیلی زود از حرف ها می شکنند.........................!  قضاوت نکنیم! زخم زبون نزنیم! 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹«لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ»💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

حالا اگه وضع مالیشون بهتر از دامادشون هست یکم ازشون توقع میره که کمک کنن

همیشه یادمان باشد که نگفته هارا میتوان گفت، ولی گفته  هارا نمیتوان پس گرفت، چه سنگ را به کوزه بزنی چه کوزه را به سنگ، شکستن با کوزه است... دل ها خیلی زود از حرف ها می شکنند.........................!  قضاوت نکنیم! زخم زبون نزنیم! 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹«لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ»💞

پدر مادرم نمیتونستن بهم سیسمونی بدن خیلی بهشون فشار میومد خداییش منو شوهرم خودمون خریدیم بنظر من اگ زن و شوهر وضع مالیشون بهتر باشه و بتونن از پس خرید وسایل بچشون بربیان بهتره خودشون بخرن

برای ظهور اقا امام زمان یه صلوات بفرستید😍😘
2740
کل ذوق مادرت اینه که سیسمونی بگیره برای بچت

چون وظیفه خودش میدونه
اما اگر ما بگیم ما خودمون مسئولیت بچمونو به عهئه میگیریم و شما فقط یه کادو براش بخر بهنظرم کار درستتری باشه
حالا هر کادویی دلش خواست در حد وسعش میخره

من و  همسرم واقعا در توانمون بود ولی نه به مفصلی و کیفیت خانوادم قطعا اگر قرار بود خودمون بگیریم خیلی ساده تر و جمع و جورتر میگرفتیم ولی بابام اصلا اجازه نداد حتی خورده ریزایی که من خودم خریده بودم رو پولشو زد به حسابم

دستشون درد نکنه اگر در توان دارن، و اگر هم ندارن اصلا هیچ وظیفه ایی واقعا توی این شرایط ندارن بازم دستشون درد نکنه