2733
2734
عنوان

سیسمونی

| مشاهده متن کامل بحث + 173 بازدید | 23 پست
حالا اگه وضع مالیشون بهتر از دامادشون هست یکم ازشون توقع میره که کمک کنن

من اگر برای بچه دار شدن و خرید لوازم اولیه زندگی بچم نیاز به کمک دارم واقعا چجوری باید آینده بچمو تامین کنم؟

مادر شوهر من سه تا نوه داره.واسه هیچ کدوم سیسمونی نخریده.در حد همون یه دست لباس نوزادی اون هم ب عنوان کادو.. ولی من روزی بچه دار بشم مطمئنم ک تیکه و حرف میندازه واسه سیسمونی..هرچند قراره که بخریم ب کمک خودم و خانوادم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا موافق ک ی رسمه.حالا درحد توان خانواده...هرچقدر ک دلشون خواست میتونن بدن. اگر دخترو پسر بتونن خ ...

خب مشکل همینجاس
الان دیگه به توان خانواده توجه نمیشه
 میگن باید کلی لوازم لوکس خریده بشه

2731
من اگر برای بچه دار شدن و خرید لوازم اولیه زندگی بچم نیاز به کمک دارم واقعا چجوری باید آینده بچمو تا ...

ولی من شوهرم خودش میتونه بخره قبول نمیکنه میگه وظیفه خانوادته تازه انقدم پروهستش میگه ماشین شارژی نخریدن هنوز 

ولی من شوهرم خودش میتونه بخره قبول نمیکنه میگه وظیفه خانوادته تازه انقدم پروهستش میگه ماشین شارژی نخ ...

همین دیگه
رسم و رسوم غل توقه بیجا ایجاد میکنه
قدیما توقع پایین بوده
سیسمونی در حد چند دست لباس یه لحاف تشک بوده
اما الان ...

خب مشکل همینجاس الان دیگه به توان خانواده توجه نمیشه  میگن باید کلی لوازم لوکس خریده بشه

ن این بی انصافیه...سیسمونی لوکس الان ۱۰۰ تومن پولشه.خانواده دختر چ گناهی کردن...هرچی دادن دستشون درد نکنه بقیه رو خود دخترو پسر باید تامین کنن

همین دیگه رسم و رسوم غل توقه بیجا ایجاد میکنه قدیما توقع پایین بوده سیسمونی در حد چند دست لباس یه ...

من فکرمیکنم شهره ما رسم ورسوماتش ازهمه جابدتره هم سیسمونی باید کامل باشه ازتخت نوجوانی تخت نوزادی کمد عروسک ماشین ست کالسکه کریر لباس ازنوزادی تا دوسه سال دوچرخه همه راباید پدرم بگیره اخرم داماد زبونش دومتر درازه

2740
من فکرمیکنم شهره ما رسم ورسوماتش ازهمه جابدتره هم سیسمونی باید کامل باشه ازتخت نوجوانی تخت نوزادی کم ...

خودتون باید کم کم شروع کنید به کنار گذاشتن این رسوم
من از اول به همسرم گفتم من از خانوادم سیسمونی نمیگیرم
بچه خواستی باید لوازمشو خودمون بخریم