2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

سلام به همگی من امروز روز ۱۲انتقالمه

تجربه هامو میگم شاید بدرد کسی خورد

دفعه اول با کلی علائن منفی شدم 

خب بهم گفتن نشاسته بخور طبع سرد بخور استراحت کن و هزارتا خرافات دیگه که دکتر یه کدومشون رو هم قبول نداشت 

اما دفعه دوم فقط فقط به حرف دکتر گوش کردم داروهامو سرساعت مصرف کردم استرسم رو کم کردم همون غذاهاو کارای همیشگیم. رو کردم فقط سه روز اول یه مقدار بیشتر استراحت کردم در کل هم کارای سنگین نکردم 

همه اون خرافات رو هم ریختم دور 

روز نهم بی بی چک زدم با تموم ناامیدی چون هیچ علامتی جز دل درد پریودی که سه روز اول داشتم نداشتم دیگه دیدم زیر دو دقیقه دو تا خط پررنگ افتاده همون روز رفتم آزمایش چون دیگه دلمون قرار نداشت و خداروشکر تیتر ۴۰۶بود 

من سه تا جنین بلاست انتقال داده بودم

دنبال علایم نباشین استرس نداشته باشین جز چیزایی که دکتر میگه هیچ کاره دیگه ای نکنین 

فیلم نگاه کنین خودتونو سرگرم کنین قرآن بخونین انشالا که هرکسی که آرزوی مادر شدن داره به حق امام رضا صاحب اولاد صالح و سالم بشه

سلام به همگی من امروز روز ۱۲انتقالمه تجربه هامو میگم شاید بدرد کسی خورد دفعه اول با کلی علائن منفی ...

خداروشکر عزیزم انشاالله بسلامتی بغلش بگیری

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ممنون عزیزم یکم آروم شدم خیلی نگران بودم چون همه میگفتن باید دو برابر بشه