2737
2739
سلام عزیزم مبارکت باشه ،میشه بگی جنینات چند روزه بودن و بعد انتقال چیکارا کردی منم دوشنبه انتقال دار ...

سلام عزیزم ممنون من جنینان ۳ روزه بودن ۳ روز فقط استراحت داشتم بقیه روزا کار سنگین نمیکردم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره خوبه منم مشکل بتا داشتم ولی بعد دیدم مسخرس بابا

واقعا بتاتون چند بود بنظرم خیلی چیز چرتیه مگه اونا ک طبیعی باردار میشن میرن آزمایش بتا میگیرن همش بخدا استرسه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
شما کجا انتقال میدین و چه کارایی قبلش انجام دادین میشه مراحلشو بگین

من زاهدان عزیزم کلا ۳ تا جنین داشتم ک ۲ تاشو واسم انتقال دادن یکی هم فریز دارم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من زاهدان عزیزم کلا ۳ تا جنین داشتم ک ۲ تاشو واسم انتقال دادن یکی هم فریز دارم 

انشالله بارداری خوبی داشته باشی واسه منم دعا کن مامان بشم،عزیزم مراحل ای وی اف رو مبگم چی بود چ کارایی انجام دادین

2740
عزیزم من ایران نیستم انتقالم آلمان هست قبل انتقال سعی کردم چیزای گرم بخورم دو بار کاچی خوردم من قرار ...

فقط ۳ روز اول باید استراحت داشته باشین 

بقیه روزا کار سنگین انجام ندین من نشاسته و لوبیا سبز هم میخوردم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فقط ۳ روز اول باید استراحت داشته باشین  بقیه روزا کار سنگین انجام ندین من نشاسته و لوبیا سبز ه ...

من دفعه سوم که میخوام انتقال بدم دو دفعه قبل منفی شد خیلی میترسم این دفعه هم نشه

یعنی یه روز منم مامان میشم  
انشالله بارداری خوبی داشته باشی واسه منم دعا کن مامان بشم،عزیزم مراحل ای وی اف رو مبگم چی بود چ کارا ...

یه روز ک اول تا سوم پریودت باشه میری سونو بعدش دارو میدن و ی سری آزمایشات  میری واسه سیکل تخمک کشی بعد ک تخمک کشی کردن روز تخمک کشی هم همسرتون نمونه میدن و مرخص میشین منتظر میمونید تا ببنید چند تا جنین تشکیل شده بعدش دوره داره میدن برا سیکل انتقال روز ۱۴ تا ۲۰ انتقال ک دادین ۲ هفته بعدشم میری آزمایش

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40