2737
2739
عنوان

بیاین از لاکچری ترین و خفن ترین خواستگاری که داشتین بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 461 بازدید | 45 پست
نمیدونم تو دانشگاه یهو جلوم سبز شد گفت خیلی وقته امارتو دارم و میخامت  وسوسه شدم ولی تصور‌اینک ...

چه پروووو

انگار تازه جوون ۳۰ ساله بود

میخوامت🤣🤣🤣🤣

بچه هاش متاهل بودن؟

پولداربود شعور نداش میگفت زن من باید جدید و امروزی باشه حالا خودش عین دهه شصتیا بود عنتر😂

شمام فکر کنم خودتم خیلی ادب نداری چون طرز پوشش اون ربطی به دهه نداره میتونی بگی امروزی نبوده نه که بگی عین دهه شصتی ها بوده اینجا خیلیا مال اون دهه هستیم 

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمایشگاهی هااااا دختر بازن افتضاحححح چند سالش بود؟ کجا اشنا شدین

۳۰سالش یود ازین ورزشکار خیلی خوشگل خوشتیپا سنتی عموم رو میشناختن گقتن عموم گفت نگید من کفتم ولی بگید ن ما هم گفتیم نه

اگر سوالی راجع به باشگاه یا ورزش داری ازم بپرس،در خیلی از موارد چون حوصله طرف مقابل رو ندارم اصلا اعلانش رو‌ باز نمیکنم و نخونده پاک میکنم خودت رو اذیت نکن بانو
2731
چه پروووو انگار تازه جوون ۳۰ ساله بود میخوامت🤣🤣🤣🤣 بچه هاش متاهل بودن؟

نمیدونم حتما بودن دیگه

اگه من جای اون پیرمردع بودم هرشب یه دختر جدید میوردم خونم با اون ثروت😂

I am a Cute Mad Girl
نامزد من روزی دوتومن داره آلان ولی اونقدر پولدار نیس میشخ گفت وضغش خوبه پولدار اونکه ماهی حداقل ۸۰ ۹ ...

۳ سال پیش حداقلش ۱ تومن بود،الان دیگه  ماهی ۴ یا ۵ تومن هست،ماهی میشه ۱۲۰ تا ۱۵۰ میلیون

خیلی خوبه که

حال روحی این کاربر مساعد نمی‌باشد..

از سن کم خواستگارای خیلی خوب داشتم پولدار خوشتیپ ....ولی ی نفرو البته با اصرار مادرم انتخاب کردم چون میگفت میشناسیم و ادم خوبیه اما خب بعد سالها جدا شدم ،بعد جداییمم باز موقعیت های عالی داشتمولی عاشق ی روانی شدم البته ازدواج نکردم باهاش و نمیکنم 🙁😂

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
2738
پولدار در حد مازراتی و پنت هوس و...؟

فعلا نه ولی کوتاه مدت آره 

الان در حد دو سه تا خونه و‌گوشی بروز و لباس مارک 

و حساب میلیاردی 

فارکس به کنار خب درآمد پزشک معلومه دیگه

همشم از خودشه خانوادش یه زمانی به شدت فقیر بودن الان خوشونو گرفتم وضعشون خوبع

سیسیتونم از ۱۵سالگی اینجام، نومزدم و پاییز ۱۴۰۳ عقد میکنم یه دوره طولانی افسردگی و پنیک داشتم و کم کم  دارم به زندگی برمیگردم 💚🌱
شما خودتون شرایططون چطور بود؟پولدار بودین یا زیبا؟

متوسط رو به بالا ولی بخاطر چهره بود البته کم سن بودم ولی خب خوشگل

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
همسر منم مکانیکه رو جوراب پوشیدن من حساسه😂

دروغ نگو😐من فکر کردم بدون دله ردش کردم🥲آقااااااا من چیز خوردم بررررش گردونید😭🥺

میتونم خواهش کنم ازتون یه ذکر یاعلی بحق علی بگید به نیت قلبم برسم ، خیلی خیره نیتم❤ میگن دعای نی نی سایتی ها میگیره ، خدارو قسم میدم به آبروی پاک حضرت زهرا هر کس دعا کرد خدا اول خودش رو حاجت روا کنه....❤
دروغ نگو😐من فکر کردم بدون دله ردش کردم🥲آقااااااا من چیز خوردم بررررش گردونید😭🥺

ن دیگه نمیشه تموم شد

همسر من خوشش نمیاد ساق پا بزنه بیرون منم حرفشو گوش میدم چون مرد خوبیه در کل