2737
2739
عنوان

بیاین از لاکچری ترین و خفن ترین خواستگاری که داشتین بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 461 بازدید | 45 پست
تو ۱۹ سالگی یه خاسنکار ۷۰ ساله کارخونه دار داشتم ماشینش پورشه بود فقط چون خاببدن باهاش نفرت اور بود ...

یادم اومد 

با اون کاربری ت گفته‌بودی که گفت : من با این ثروت م میتوانم دختران زیادی زو اطرافم داشته باشم و لایق لذت بردنم😂

از کجادپیدا شد؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمایشگاه ماشین خارجی داشت سر تا پاش مارک تابستونا و عیدا اروپا ولی بهم گفتن خیلی دخترباز بوده منم شوتش کردم

اگر سوالی راجع به باشگاه یا ورزش داری ازم بپرس،در خیلی از موارد چون حوصله طرف مقابل رو ندارم اصلا اعلانش رو‌ باز نمیکنم و نخونده پاک میکنم خودت رو اذیت نکن بانو
2731

من با بهترین و پولدارترین خواستگارم ازدواج کردم😂البته دوستی کوتاه هم داشتیم

شانس در خونه آدمو یک بار میزنه🤣

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند….                                    پرواز را یک بیماری میدانند…🕊
2740
آخه بمن نگاه میکرد و میگفت انگار من چی بودما وقتی داری تیپمو میبینی حق نداری بگی ک اینحوری ادم کوچیک ...

اهان

متوجه شدم

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند….                                    پرواز را یک بیماری میدانند…🕊
یادم اومد  با اون کاربری ت گفته‌بودی که گفت : من با این ثروت م میتوانم دختران زیادی زو اطرافم ...

نمیدونم تو دانشگاه یهو جلوم سبز شد گفت خیلی وقته امارتو دارم و میخامت 

وسوسه شدم ولی تصور‌اینکه بهم دست بزنه حالمو بهم میزد

I am a Cute Mad Girl
منم یه خواستگار داشتم پولدار بود سال ۹۷ روزی حداقل ۱ تومن درآمد خالصش بود چندتا شغل آزاد داشت

نامزد من روزی دوتومن داره آلان ولی اونقدر پولدار نیس میشخ گفت وضغش خوبه پولدار اونکه ماهی حداقل ۸۰ ۹۰داسته باسع

اگر سوالی راجع به باشگاه یا ورزش داری ازم بپرس،در خیلی از موارد چون حوصله طرف مقابل رو ندارم اصلا اعلانش رو‌ باز نمیکنم و نخونده پاک میکنم خودت رو اذیت نکن بانو
نمایشگاه ماشین خارجی داشت سر تا پاش مارک تابستونا و عیدا اروپا ولی بهم گفتن خیلی دخترباز بوده منم شو ...

نمایشگاهی هااااا دختر بازن افتضاحححح

چند سالش بود؟

کجا اشنا شدین

دانشجو پزشکی 

حرفه ای تو فارکس 

به شدت پولدار 

مهربون و خوب

ولی ظاهرشون به دلم نمیشینه و خیلی ساده هستن و من در جنب وجوش و شاد و پر سرو صدا ایشون آروم و افسرده 

سیسیتونم از ۱۵سالگی اینجام، نومزدم و پاییز ۱۴۰۳ عقد میکنم یه دوره طولانی افسردگی و پنیک داشتم و کم کم  دارم به زندگی برمیگردم 💚🌱

یه خواستگار داشتم مکانیک وباتری سازی داشت سال ۹۰روزی ۳۰۰یا۴۰۰تومن درمیاورد.اما چون بهم گفت من رو جوراب پوشیدن زن حساسم و ۱۱سال فاصله سنی داشتیم ردش کردم. دورا دور می‌شناسیم. داداشم اون روز میگه خاک تو سرت شوهر نکردی به رسول الان روزی ۵میلیون درآمدشه🥲

میتونم خواهش کنم ازتون یه ذکر یاعلی بحق علی بگید به نیت قلبم برسم ، خیلی خیره نیتم❤ میگن دعای نی نی سایتی ها میگیره ، خدارو قسم میدم به آبروی پاک حضرت زهرا هر کس دعا کرد خدا اول خودش رو حاجت روا کنه....❤
چه حسی گرفتی واقعا وقتی شنیدی سنشو😅

دیدمش از نزدیک حضوری اومدجلو گفت میخامت

اول وسوسه‌شدم خودمو تو ماشینای چن میلیاردی و سفرای خارحه تصور کردم

بعدکه فکر کردم باید باهاش رابطه داشته باشم

ردش کردم

I am a Cute Mad Girl