2737
2734
عنوان

بدوییین جاهاز خواهرم+یاعالمه عکسسسسس

| مشاهده متن کامل بحث + 390813 بازدید | 917 پست
چرا آنقدر همه اصرار دارین که تلویزیون بگیرن وقتی دوست ندارن ماچیکارشون کنیم    

😄😄😄😄ببین ناراحت نشی ها چون خودم همیشه نگاه میکنم گفتم قصد واقعا بدی نداشتم 

مهمانداری هواپیما خوندم و عاشق رشتم بودم😍کلاس گیتار میرم😍 عاشق زندگیمم خدارو شکر میکنم ک بهترین زندگی و بهترین خانواده خدا بهم داده
داماد پرده میزنه خخخ ،😂

آره😂😂😂😂😂 برا خونه پرده میخره

فقط 23 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چرا آنقدر همه اصرار دارین که تلویزیون بگیرن وقتی دوست ندارن ماچیکارشون کنیم    

به زور براشون بخرید😂😂😂😂

بیخیال افراد کمی نیستن که تلویزیون ندارن

خودت برای ظهورت دعا کن وبرگرد*دعای من به خودم هم نمی کند اثری*یگانه منتقم خون کربلا برگرد
2740
از یطرفم میگه فرش جفت پیدا نکردن اصن مگه امکان داااره تو یه فرش فروشی کوچیک هم از هر فرش حداقل دوت ...

آره اول قرار بود خونه شون ۵۰ متر باشه یه دونه فرش خریدن بهد که بزرگ ساخته شد رفتن ازش بگیرن نداشت مثل اون فرشه

مبارکش باشه انشاالله به خوشی استفاده کنه 

فرصت ها مثل رنگین‌کمان میمونن اگه زود نبینیش دیگه معلوم نیست باز کی ببینی🌈                                                                  در انتظار آرزوهایم ...💫🌠
اوهوم

جالبه

اینجا ۳تکه تی وی ،یخچال،لباسشویی باپسره

که بعضیا یکیشوحذف میکنن

مهربان باشیم .خاموش بودم بعدسالهاروشن شدم.اهل دعوا نیستم. پس حق باشماس.بعضی تاپیکانصفه بودم سوال مونده ذهنم میپرسم بعد.خوش باشید دوستان.خاستی برای برآورده شدن حاجاتم صلوات بده
خوش بحالتون واقعا. چقدر رویایی. کاش ما حداقل ماهی پنج ملیون تومن ماهانه داشتیم

کاش ماهی ۵۰۰ هزار پول تو جیبی داشتم 😂😶

تجربه ثابت کرده هر چی به کتف تر باشی موفق تر خاهی شد در هر زمینه ای که باشه 😂                    این اسم لعنتی قرار بود یه چیز دیگه بشه ولی نشد😐      یخورده با همدیگه مهربون باشیم 💚💚 🙏                         وقتی توهین میکنید و تلاش میکنید که بیشعوری خودتون رو ثابت کنید و من بی جواب میزارمش نزارید پای درست بودن حرفتون 🙏💚                                                                    آرزوی قبولی توی کنکور رو دارم و هدیه اش هم کمک به بچه های بهزیستی هست 😍💐🌸😍