2733
2739
عنوان

بدوییین جاهاز خواهرم+یاعالمه عکسسسسس

| مشاهده متن کامل بحث + 390813 بازدید | 917 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ممنون ازهمه ی کسانی که که لطف داشتن  ان شالله همه جوونا خوشبخت بشن

ایشالا عزیزم ایشالا بهترینا واس خواهرت رقم بخوره و خوشبخت بشه 

مهمانداری هواپیما خوندم و عاشق رشتم بودم😍کلاس گیتار میرم😍 عاشق زندگیمم خدارو شکر میکنم ک بهترین زندگی و بهترین خانواده خدا بهم داده
منم همین میگم

از یطرفم میگه فرش جفت پیدا نکردن

اصن مگه امکان داااره

تو یه فرش فروشی کوچیک هم از هر فرش حداقل دوتا رو دارن

شاید فرشا رو جدا جدا خریدن

ب هرحال مبارکشون باشه

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی
 مثلا من 114 تا سکه ... اکثرا 114 تاس دیگه خیلی بشه میشه 313تا

فقط سکه؟

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی
انا هم عربیه.. حبیت اعرس اویا عجمی واید احب... مدری لیش.. بس هسه شفت اشیاخظن صرت ناراحه.. لاخر عم ...

زیر نویس برو😂😂😂

خودت برای ظهورت دعا کن وبرگرد*دعای من به خودم هم نمی کند اثری*یگانه منتقم خون کربلا برگرد
2740
دخترایی که آلان جهاز میخرین  کنسول  کمد  بوفه  هم جا اشغال میکنه هم از مد می ...

ببین دقیقا حرف مامان من زدی همیشه میگه

مهمانداری هواپیما خوندم و عاشق رشتم بودم😍کلاس گیتار میرم😍 عاشق زندگیمم خدارو شکر میکنم ک بهترین زندگی و بهترین خانواده خدا بهم داده
شاید بنده های خدا پول نداشتن با هم‌ بگیرن جدا جدا گرفتن 

یعنی یکیشو قبلا گرفته باشن؟ 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 
چرا آنقدر همه اصرار دارین که تلویزیون بگیرن وقتی دوست ندارن ماچیکارشون کنیم    

اسی هزینه ی کل جهاز شون چقد شد؟

عضو گروه بنفش مانکن های زیبا. وزن شروع ۷۳،وزن هدف ۶۲. تاریخ شروع۹/۲۶ وزن فعلی۶۶😍
خیلی زیادم نیستا🤕 مثلا مهریه من ۱۱۴ سکه و دو دنگ خونس این زیاده؟؟

تو کم انداختی😂 وگرنه ما پول و طلا هم میندازیم

شما ترک هستید بیشتر ترکا این عقاید و دارن بابام برای داداشم سنگ تموم گذاشت خونه و ماشین و ...

نه ترک نیستم نه بابام برای من همه کاری می‌کنه همین الان ماشینی که به نامم زده یک میلیارد و خورده ای میارزه سرمایه اولیه کارم حدود بیست میلیارد شد همش رو داد ولی خوب عقیده اش اینه که بچه خودش هم باید یه کم سختی بکشه مثلا برای خرید وسایل گفت خودت چک بکش کار کردی نقد کن میگم نظرش اینه بچه باید رشد کنه چون بعدا باید بتونه این زندگی که من براش میزارم رو بچرخونه اصلا که برای جهاز مشکلی نداره بگو دو میلیارد میگه باشه فقط سخت گیر تو ازدواج چون فکر می‌کنه همه به پولش نظر دارن و من رو برای خودم نمی‌خوان 

2706